آخرین اخبار
💢حضور بیش از ۲۰ هزار دانش آموز در اردو‌های مجازی راهیان نور
مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر گفت: بیش از ۲۰ هزار دانش آموز در اردو‌های مجازی راهیان نور حضور پیدا کردند.

سرهنگ عبدالهادی صبحانی خواه  بیان کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو اردوی‌های راهیان نور کشور، این برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار شد.
 
وی افزود: در این سفر مجازی روزانه برنامه‌هایی از جمله معرفی یادمان، خاطرات شهدا، روایتگری، وصیت نامه شهدا، صوت شهدا و… ارائه می‌شود.
 
مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر گفت: طبق جدول زمان بندی شده، بسیج دانش آموزی در سپاه شهرستان‌ها به صورت جداگانه در طول هفته گذشته اردو‌های مجازی راهیان نور مختص شهر‌های خود برگزار کردند.
 
وی ادامه داد: دانش آموزان می‌توانستند علاوه بر کانال شاد این برنامه فرهنگی را طریق نرم افزاری موبایلی به اسم یاد دیدن کنند.
 
سرهنگ صبحانی خواه عنوان کرد: از ویژگی‌های مهم و خیلی خوب این اردو‌ها این است که خانواده‌ها هم می‌توانند همراه فرزندانشان از این فضا استفاده کنند.
 
وی با اشاره به اینکه در برگزاری این برنامه برای تشویق دانش آموزان و خانواده‌ها مسابقاتی طراحی شده است، افزود: بیش از ۲۰ هزار دانش آموز و خانواده آن‌ها در اردو‌های مجازی راهیان نور دانش‌آموزی شرکت کردند.

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/8h6lIL
بالا