آخرین اخبار

فرهنگی

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: سه آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي در رشته هاي صنايع پوشاك و صنايع دستي ،امور مالي و بازرگاني و مراقبت و زيبايي همزمان با هفته مهارت در شهر بوشهر افتتاح شد.

💢نشست منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان

به منظور بررسی مسائل و ظرفیت های فرهنگی - مذهبی و ارتقاء وضعیت مذهبی شهر، نشست منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی بوشهر با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

💢پيام تبريك استاندار بوشهر به مناسبت هفته ملي مهارت

عبدالكريم گراوند استاندار بوشهر در پيامي فرا رسيدن هفته ملي مهارت را به فعالين مهارت آموزي استان بوشهر تبريك گفت.
💢مهارت های فنی و حرفه ای نقش مهمی در پیشرفت و توسعه اشتغال در هر جامعه اي دارد نماينده مردم كنگان،دير،جم و عسلويه در مجلس شوراي اسلامي گفت: توجه ويژه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای رونق تولید داخلی در سطح کشور ضروري است.
برخورداری بیش از ۲ هزار هنرمند از تسهیلات صندوق اعتباری هنر در قالب پویش همرسانی سیدزاده گفت: حمایت از هنرمندان مستعد و کمتر شناخته شده که از طریق همرسان های ما به صندوق اعتباری هنر معرفی شوند از محوری ترین اهداف صندوق است.
💢 برگزیدگان مهرواره محله‌ی همدل استان بوشهر معرفی شدند پس از برگزاری جلسه داوری آثار برتر محله همدل استان بوشهر برگزیدگان این مهرواره در سطح استان معرفی شدند.
آموزش هاي مهارتي با همكاري صدا و سيماي مركز بوشهر ترويج مي شود مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: صدا و سیمای بستری مناسب برای فرهنگ سازی و توسعه مهارت آموزی است و باید از این فرصت ارزشمند برای ترویج آموزش های مهارتی در استان بوشهربهره برد .
ساخت مسکن خبرنگاران به کجا رسید؟ وزیر راه و شهرسازی در توضیح سهمیه مسکن خبرنگاران گفت: هم اکنون مقدمات کار فراهم است و به زودی سهمیه‌ای را در قالب طرح اقدام ملی مسکن برای اصحاب رسانه‌ای که ثبت نام شده هستند، اعلام خواهیم کرد.
💢20 برگزیده‌ی جشنواره‌ حرف‌آورد استان بوشهر تجلیل شدند در جریان برگزاری اولین نشست کارگروه عفاف و حجاب جشنواره حرف‌آورد از 20 برگزیده‌ی جشنواره‌ حرف‌آورد استان بوشهر تجلیل شد.
💢 112 حرفه مهارتي در طرح اوقات فراغت جوانان در مراكز آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر ارايه مي شود مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای این استان در حال اجرا است.
بالا