گلچینی از فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی بوده که در توسعه آگاهی عمومی ایفای نقش می نمایند
اخبار فوری
آخرین اخبار

مذهبی

مراسم عزاداری
رسم دیرینه پذیرایی با قهوه یزدی و عربی که به نوعی نشان‌دهنده ارادت مردم یزد و خوزستان به امام حسین(علیه‌السلام) و یارانش است، دو_سه سالی است در روزهای عاشورا و تاسوعا در تهران، البرز برگزار می‌شود.
با بدرقه مسئول ستاد مدینه منوره و دست اندرکاران حج و زیارت

عزیمت جانشین سرپرست حجاج ایرانی در مدینه به مکه مکرمه

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری جانشین سرپرست حجاج ایرانی در مدینه با احرام بستن در مسجد شجره شهر پیامبر را به مقصد مکه مکرمه ترک کرد.
ظلمی دوچندان؛

سوء استفاده از نام و گفته های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برای تخریب رقبا

متأسفانه این روزها شاهد هستیم که برخی افراد، فارغ از هرگونه تعهد اخلاقی و دینی، از نام و یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، این چهره ملی و فراملی محبوب، برای تخریب و منافع شخصی و جناحی خود سوء استفاده می‌کنند.
رهبر انقلاب: تهمت و لجن‌پراکنی حرام است «روش اسلامیِ نقد» از منظر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به منهایِ تخریب تاکید دارد
با انتشار تصویری از خانه مادر سید ابراهیم رییسی؛ تمجید مجری تلویزیونی ترکیه از ساده زیستی مادر رییسی مجری یک شبکه تلویزیونی ترکیه با انتشار تصویری از خانه مادر سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری فقید ایران از سبک ساده زیستی رییس جمهوری فقید ایران و خانواده او تمجید کرد.
روایتی از دیدار سران کشورهای خارجی با رهبر انقلاب اسلامی تداوم همکاری‌ها؛ سیاست جمهوری اسلامی در پی شهادت رئیس‌جمهور اسلامی ایران، سران کشورهای خارجی و همسایه با رهبر انقلاب اسلامی دیدار داشتند و این ضایعه را تسلیت گفتند. آنچه در این دیدارها درباره رئیس‌جمهور فقید ایران مطرح شد در این مطلب مرور شده است.
سروده های شاعران بوشهری، در رثای شهید جمهور شماری از شاعران استان بوشهر در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان با سروده هایی این ضایعه را تسلیت گفتند.
در مصلای بوشهر برگزار شد؛ آیین عزاداری شهادت حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان آیین عزاداری شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور شهید و هیات همراه با حضور استاندار بوشهر، امام جمعه و مردم و مسوولان استان بوشهر در مصلای بوشهر برگزار شد.
ایران در سوگ خادم‌الرضا علیه‌السلام آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش در سانحه هوایی به شهادت رسیدند بر اساس اطلاعات به دست‌آمده رییس‌جمهور کشورمان به همراه هیات همراه به مقام رفیع شهادت نایل شدند.
حجت الاسلام محمد جواد عاشوری امام جمعه موقت بردخون: درس بزرگ خرمشهر مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویان برای رسیدن به پیروزی است حجت الاسلام  محمد جواد عاشوری امام جمعه موقت بردخون در خطبه های این هفته نماز با سفارش خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی ، با توجه به ایام دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) به جایگاه علمی امام رضا (ع) و تبیین جایگاه علم در منظومه انقلابی گری پرداخت و گفت: در زندگی با برکت امام رضا (ع) چنان علم امام عالمگیر شد  و همه جا فراگیر شد که دوست و دشمن به برتری علمی ایشان اقرار کردند و مامون به دلیل اینکه علم امام رضا (ع) پایه های حکومتی اوست دستور تعطیلی جلسات علمی امام رضا (ع) را داد و این مسئله نشان داد که علم چقدر می تواند تولید قدرت کند .