آخرین اخبار

مذهبی

برگزاری باشکوه مراسم اربعین آبروی استان ایلام است

نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد

به گزارش ردریاکنار، نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز با سعید جابری انصاری، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، تشکیل شد. سرپرست اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز، در این نشست، با اشاره به اهمیت امربه معروف و نهی از منکر در جامعه گفت:مسائل فرهنگی یکی از مهمترین اولویت هایی است که باید از طریق این ستاد تصویب و اجرا شود.

اعلام برگزاری نماز عید فطر در البرز

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: نماز عید سعید فطر در هشت بقعه متبرکه شاخص استان البرز با حضور زائران و روزه داران برگزار می شود.
پیام تبریک سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به مناسبت روز معلم به گزارش خبرنگار دریا کنار با ریاست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ،سعید جابری انصاری در پیامی فرا رسیدن روز معلم را تبریک گفت و یاد استاد شهید مرتضی مطهری را گرامی داشت.
برپایی نمایشگاه قرآن و عترت در البرز به مناسبت روز های پایانی ماه مبارک رمضان به‌مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف ترويج و توسعه فرهنگ قرآن، نمایشگاه قرآن و عترت از ششم تا دوازدهم اردیبهشت‌ماه در محل نمايشگاه دائمی این اداره‌كل برپا می‌شود.
"شهید عاشوری" محور مبارزه منطقه جنوب کشور علیه رژیم پهلوی بود استاندار بوشهر با بیان اینکه شهید حجت‌الاسلام ابوتراب عاشوری نقش مهمی در آگاهی مردم داشت گفت: این شهید به‌عنوان پرچمدار نهضت مبارزه با رژیم طاغوت، محور مبارزه در منطقه جنوب کشور علیه رژیم پهلوی بود
پیام تسلیت نائب رئیس انجمن خبرنگاران وروزنامه نگاران استان بوشهر در پی درگذشت (علی پیرمرادی پیشکسوت خبرنگاری استان ) علی غفاری نائب رئیس انجمن خبرنگاران وروزنامه نگاران استان بوشهر در پی درگذشت علی پیرمرادی پیام تسلیتی صادر کرد.
پیام تسلیت رئیس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان درپی درگذشت علی پیرمرادی (پیشکسوت خبرنگاری استان بوشهر) حسین جعفری رئیس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان در پی درگذشت علی پیرمرادی (پیشکسوت خبرنگاری استان بوشهر)پیام تسلیتی صادر کرد.
مهارت آموزی مهمترین هدف در راستای ایجاد اشتغال پایدار است فرماندار شهرستان دیر گفت: آموزش مهارتهاي فني و حرفه اي نقش مهم و تعيين كننده اي در ايجاد اشتغال پايدار جامعه به ويژه براي جوانان دارد.
اقوام و اقلیت‌های ساکن استان بوشهر هرگونه تحریک عوامل ‌بیگانه‌پرستان را خنثی کرده‌اند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر، اتحاد و انسجام اقوام و مذاهب اسلامی در استان بوشهر را الگو دانست و گفت: استان بوشهر نماد همدلی و اتحاد شیعه و سنی است.
بالا