آخرین اخبار

مذهبی

خانواده شهید ابراهیم فولادی از تلاش های وافر فرمانده نیروی دریایی ارتش و پرنسل ایشان تقدیر نمودند.

غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا با حضورمدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان بوشهر

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر ، مدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان بوشهر با حضور در گلزار شهدا ، مزار شهدای انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و مدافعان حرم را غبارروبی و عطرافشانی کردند .عباس دیری ،سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهردر این آئین معنوی در جمع کارکنان تامین اجتماعی با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان گفت : زیارت قبور مطهر شهدا نماد احترام به ارزشهای والایی است که مردم عزیز برای آرمان های مقدس انقلاب اسلامی قائلند. وی این حضور را فرصتی برشمرد تا تجدید میثاقی دوباره باشد برای اهداف و آرمانهای بلندی که برای آن اقشار مختلف مردم خون پاک خود را نثار آن کرده اند و مسئولیت حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی را بر دوش یکایک آحاد ملت بزرگ ایران قرار داده اند .

اختصاص 30 میلیارد تومان اعتبار برای بیمه فعالان قرآنی

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با نخبگان، هنرمندان و فعالان قرآنی لرستان گفت: ۱۲میلیارد تومان سال گذشته برای بیمه فعالان قرآنی کشور هزینه شد که این رقم امسال به ۲۸ تا ۳۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.
تهدیدهای اجتماعی استان بوشهر قبل از تبدیل به آسیب، شناسایی شوند آیت‌الله صفایی بوشهری در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: یکی از مسائل مهم جامعه شناخت آسیب‌هایی است که در آن جامعه وجود دارد؛ هم شناخت آنها و هم عوامل ایجاد آنها و هم اموری که می‌تواند این عوامل را تبدیل به آسیب کند.
مهندس حمیدرضا عباسی مشاور جوانان شورای هیئات مذهبی کشور شد طی حکمی از سوی رئیس شورای هیئات مذهبی کشور،"مهندس حمیدرضا عباسی" به عنوان مشاور جوانان وی منصوب شد.
تلاش برای اعلام نفرات برگزیده در جشنواره علمدار؛ همزمان با اولین سالگرد حاج قاسم زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری علمدار به پایان رسید؛ استقبال دانش‌آموزان و فرهنگیان سراسر کشور و همچنین مدارس ایرانی خارج از کشور از جشنواره علمدار (یادواره شهید آسمانی، حاج قاسم سلیمانی) بی نظیر و گسترده بود.
مدافعان وطن از شام بلا شهید آوردند.... چه به موقع آمدند....
یکی از نشانه‌های بزرگ انسان دارا بودن ظرفیت بالای گذشت از خطای دیگران و پذیرش عذرخواهی آنان است نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر: بیست و یکم مهر ماه سالروز ارتحال عالم جلیل القدر و دانشمند والا مقام و روحانی بصیر حضرت آیت الله حاج سید عبد الله بلادی گرامی می داریم.
یکی از نشانه‌های بزرگ انسان دارا بودن ظرفیت بالای گذشت از خطای دیگران و پذیرش عذرخواهی آنان است امام جمعه بوشهر: تاریخ جهان تشیع و ایران اسلامی به ویژه استان عزیز بوشهر نقش مهم آن عالم فرزانه در هدایت دینی ، مقاومت ، بیداری و استکبار ستیزی به ویژه در مبارزه با استعمار پیر انگلیس وحمایتهای همه جانبه آن عالم وارسته از جبهه استکبار ستیز به سرداری رئیسعلی دلواری را هرگز فراموش نخواهد کرد.
حضور مسئول کانون مداحان استان بوشهر و جمعی از مداحان در ستاد نماز جمعه بوشهر یاد و خاطره پیشکسوتان عرصه مداحی همواره در اذهان باقی و جاریست
بالا