آخرین اخبار

ویدیویی

یاد باد آن روزگاران یاد باد (بندر گناوه در یک چشم انداز)

گناوه بر ساحل خليج فارس ميان بوشهر و ديلم به فاصله 18كيلومتري شرق خور امام حسن واقع شده است.شهر كنوني گناوه در جنوب گناوه قديم بنا گرديده است و گناوه قديم در يك نيم دايره در جانب شمال شهر كنوني بر گناوه فعلي محيط مي باشدمساحت شهرستان گناوه حدود 240000 هکتار می باشد ومرکز آن بندر گناوه است که در فاصله 140 کیلومتری بندر بوشهر قرار گرفته است. بندر گناوه 110 کیلومتر مرز آبی از قدیمی ترین بنادر کشور به حساب می آید.
۱۹ بهمن روز نیروی هوایی ارتش؛ افتخاری پایدار و درخشان پیشتازی در پیوستن به انقلاب و ثبت عکس تاریخی بیعت با امام؛ همچنان افتخار پایدار و درخشان در کارنامه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
سرود «بهاران خجسته باد» سرود جذاب و زیبا و خاطره انگیز " بهاران خجسته باد " . « هوا دلپذیر شد گل از خاک بردمید / پرستو به بازگشت زد نغمه امید... » که شعر آن در سال 1339 توسط دکتر عبدالله بهزادی سروده شد . این سرود برای اولین بار در 29 بهمن در مراسم بزرگداشت این روز در سال 57 توسط اسفندیار منفردزاده و با آهنگسازی کرامت دانشیان و توسط خوانندگان گروه کر به اجرا در آمد.
مقابله رئیس کل دادگستری استان بوشهر با 200 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در بخش ساحلی دلوار رئیس کل دادگستری استان بوشهر از قلع و قمع ۲۱۶ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه گورکات بخش دلوار تنگستان خبر داد.
بالا