آخرین اخبار

ویدیویی

منطقه ویژه اقتصادی به محدوده جغرافیایی در داخل مرز کشور اطلاق می‌شود که قوانین تجاری حاکم بر آن تا حد زیادی در قیاس با سایر نقاط کشور از محدودیت کمتری برخوردار است. این مناطق دارای چهارچوب مناسبی به‌منظور ورود و شروع به فعالیت کارآفرینان است. علاوه بر این در منطقه ویژه اقتصادی پروانه کسب درآمد و تولید با بررسی طرح توجیهی فنی و تخصص شما، راحت‌تر از طی مراحل پرپیچ‌وخم در بیرون صادر می‌شود.

معرفی / پیدایش آموزش پژوهش استان بوشهر

گوینده: زنده یاد مهندس فرنود فولادی
ویدیویی از محل سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در «نقده» آذربایجان غربی سازمان حفاظت محیط زیست در اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت مجدد بابت درگذشت دو تن از خبرنگاران ارزشمند محیط زیست کشور، جزئیاتی از سفر خبرنگاران برای بازدید از پروژه‌های احیای دریاچه ارومیه منتشر کرد.
درگذشت ناباورانه و تلخ دو تن از بهترین و محجوب‌ترین همکاران رسانه ای باقر بهرامی رئیس مرکز فوریت های پزشکی آذربایجان غربی: واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران اعزامی از تهران به پیرانشهر ۲۱ مصدوم و ۲ فوتی داشت. ۲ بانوی خبرنگار به نام های مهشید کریمی و ریحانه یاسینی در این حادثه جان باختند. ۲۵ نفر از خبرنگاران مرکز کشور صبح روز چهارشنبه برای بازدید از طرح های ستاد احیای عازم پیرانشهر شدند که اتوبوس آنان در ۱۵ کیلومتری این شهر دچار حادثه شده است.
برگی از گذشته (دکتر حمیده ماحوزی: مدیریت شهری برایم جذاب است) مصاحبه ای ماندگار از خانم دکتر ماحوزی؛ مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر که در دوره‌های دوم و سوم، عضو شورای شهر بوشهر بوده است. او در مقطع دکترای رشته علوم تربیتی با گرایش مدیریت آموزشی تحصیل کرده و از بانوان توانمند و بومی استان می باشند.
توسعه مدیران و نقش مرکز آموزش مدیریت دولتی ارائه خانم دکتر زهرا احمدی پور (رئیس محترم مرکز آموزش مدیریت دولتی)
بالا