آخرین اخبار

اجتماعی

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا تاکید که محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده پیرامون کرونا همچنان ادامه دارد.

💢برای انجام سفرهای نوروزی احساس خطر می‌کنیم

فرماندار بوشهر با بیان اینکه برای انجام سفرهای نوروزی احساس خطر می‌کنیم، گفت: عدم رعایت پروتکل‌ها بهداشتی در ادارات جای تاسف دارد و سهل انگاران باید به تخلف اداری معرفی شوند.

💢آزادسازی بیش از ۲۴ هزار هکتار اراضی تصرف شده

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: در ده ماه سال جاری با رفع تعرض و تصرف از ۲۴ هزار و ۵۱۴ هکتار از اراضی دولتی، کشاورزی و منابع طبیعی، بیش از ۱۸۳ هزار میلیارد ریال به بیت المال بازگشته است.
💢استان بوشهر نیازمند سه پاسگاه محیط بانی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: استان بوشهر در سه منطقه کوه بیرمی، جزیره خارگو و پارک ملی دریایی دیر به نخیلو به ساخت پاسگاه محیط بانی نیاز دارد.
💢راه اندازی خط تولید واکسن اسپوتنیک وی در ایران سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: علاوه بر واردات حدود ۲ میلیون واکسن اسپوتنیک وی که به تدریج صورت می‌گیرد، خط تولید این واکسن بزودی در بخش خصوصی در کشور ایجاد می‌شود و امیدواریم تا قبل از شروع سال ۱۴۰۰ انجام شود.
💢راه‌اندازی ۸۰ مرکز نیکوکاری در دانشگاه‌ها رئیس کمیته امداد: اساسنامه مراکز نیکوکاری تا پایان سال تصویب و ابلاغ خواهد شد که گام مهمی برای مردمی شدن امدادگری خواهد بود.
💢نخستین محموله امدادی استان بوشهر به مناطق زلزله زده سی سخت ارسال شد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: نخستین محموله امدادی از این استان برای کمک به مناطق زلزله زده شهر سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد.
💢نماینده ولی فقیه پیگیر وضعیت زلزله‌زدگان سی‌سخت شد نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در تماس تلفنی با مدیرکل مدیریت بحران استان پیگیر آخرین وضعیت زلزله‌زدگان سی‌سخت شد.
💢1000 هکتار اراضی مستعد زارعت چوب با آب‌های نامتعارف در استان بوشهر شناسایی شد مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با بیان اینکه یک‌هزار هکتار اراضی برای زراعت چوب با آب‌های نامتعارف در استان شناسایی شده است گفت: نقشه‌های این اراضی در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.
💢حقوق بازنشستگان در سال 1400 به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰، اظهار کرد: در مرداد ماه مرحله اول متناسب سازی حقوق بازنشستگان را اجرا کردیم و بعد از آن مجدد حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در مهرماه متناسب شد و همین افزایش مجدد حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در مهر ماه، بیشتر از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بود، به همین دلیل این شکاف باید پر شود.
بالا