آخرین اخبار

اجتماعی

معاون سازمان حفاظت محیط زیست ایجاد آبشیرین کن‌ها و جلوگیری از ورود آب شیرین به دریا را از عوامل اصلی ایجاد فاجعه زیست محیطی در خلیج فارس عنوان کرد.

💢توزیع بیش از ۴ هزار بسته کمک‌معیشتی به کمتر برخورداران استان

بسیج سازندگی استان بوشهر به‌مناسبت دهه امامت و ولایت ۴ هزار و ۱۸۵ بسته کمک‌معیشتی را تهیه و از امروز میان خانواده‌های کمتربرخوردار و آسیب‌دیده از کرونا توزیع می‌کند.

💢بیانیه ی جمعی از دانشجویان و جوانان انقلابی فارس

جمعی از دانشجویان و جوانان انقلابی فارس طی بیانیه‌ای حمایت خود را از دکتر بهیار مقیمی جهت استانداری فارس اعلام کردند.
صدور مجوز دو رشته محل جدید در دانشگاه فنی وحرفه ای استان دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با ایجاد 2 رشته محل در دوره کارشناسی پیوسته برای سال تحصیلی 401- 1400 دانشگاه فنی وحرفه ای استان بوشهر موافقت کرد.
💢 دعوت از خیرین جهت مشارکت در تامین خوابگاه جهت دانشجویان متاهل دکتر عبدالمجید مصلح، رئیس دانشگاه خلیج فارس، در آیین مجازی ازدواج دانشجویی ضمن تبریک به دانشجویان مزدوج و با اشاره به جمعیت گسترده دانشجویی در کشور که عمدتاً در سن ازدواج هستند گفت: قشر جوان دانشجو نیازمند حمایت هایی است که بتواند ازدواج کند و این امر پسندیده نیازمند مشارکت خیرین عزیز و بزرگواری هست که بتوان با همراهی و همیاری آنها، خدمات خوابگاه متاهلی را برای دانشجویان فراهم کرد.
💢آزمون هاي هماهنگ مرحله چهارم فني و حرفه اي بوشهر لغو گرديد رئيس مركز سنجش و ارزشيابي مهارت استان بوشهر گفت: با توجه به تعطيلي پنجشنه ها از سوي هيات وزيران در كل كشور آزمون هماهنگ مرحله چهارم آموزش فني و حرفه اي كه قرار بود در روز پنجشنه 24 تير ماه برگزار شود لغو و به روز يكشنبه 27 تير ماه موكول شده است.
💢 برگزاری چهلمین دوره آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاران تخصصی پزشکی همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر دکتر سعید کشمیری اظهار کرد: این آزمون با حضور 29 نفر شرکت کننده شامل 3 رشته جراحی، داخلی و اطفال برگزار شد.
💢سفر یک روزه مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر به دشتی مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر به منظور بررسی مشکلات فرهنگی شهرستان دشتی در سفری یک روزه با امام جمعه، مبلغین و مبلغات و جمعی از فعالان فرهنگی این شهرستان دیدار کرد.
«نامه‌ای تک خطی به شهریار فوتبال ایران ، علی دایی» کسانی که لذت برد و طعم گلزنی را در فوتبال را چشیده اند حتی اگر در هیچ مسابقه رسمی و غیر رسمی شرکت نکرده باشند و تنها در کوچه پس کوچه های محله شان، گل کوچک بازی کرده باشند نیک می دانند عطش بردن و گل زدن در فوتبال را پایانی نیست و هیچگاه فوتبالیست از برد و گلزنی در میدان فوتبال سیر نمی شود! جادو و جذابیت فوتبال را شاید بتوان در همین پایان ناپذیر بودن لذت این رویداد خلاصه کرد.
استخدام کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شرکت تامین نیروی انسانی و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به منظور آموزش و تربیت نیروی متخصص کادر افسری کشتیهای اقیانوسپیما از بین دارندگان مدارک ذیل جهت تحصیل در دورههای تخصصی افسر دومی نامحدود عرشه دعوت بعمل میآورد
بالا