آخرین اخبار


شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، ایجاد صفحه مجازی در شبکه‌های اجتماعی در خصوص سهام عدالت را تکذیب کرد و نسبت به کلاه‌بردای از سهام‌داران هشدار داد.

💢افزایش بی سر و صدای ۷۵ درصدی حقوق کارمندان دولت

هرچند هنوز میزان دقیق افزایش حقوق کارکنان دولت در سال قبل مشخص نیست، اما مجموع حداقل افزایش حقوق کارکنان در سالهای ۹۹ و ۱۴۰۰ حدود ۷۵ درصد خواهد بود.

💢توسعه و نوسازی بیش از ۱۰۰ کیلومتر خطوط آبرسانی استان بوشهر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت:بیش از هزار میلیارد ریال برای توسعه و نوسازی خطوط و شبکه‌های آبرسانی استان بوشهر اختصاص یافت.
💢صادرات کالا از بندر بوشهر ۶۷ درصد افزایش یافت معاون امور دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به رونق تجارت در بنادر استان بوشهر گفت: در ۱۰ ماه امسال صادرات کالا از بندر بوشهر در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶۷ درصد افزایش یافته است.
💢نرخ رسمی ارز‌ها بدون تغییر ماند بانک مرکزی یکشنبه، سوم اسفند، نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که با توجه به تعطیلی بازار‌های جهانی نرخ همه ارز‌ها نسبت به دیروز ثابت ماند.امروز هر دلار آمریکا ۴۲ هزار ریال، پوند انگلیس ۵۸ هزار و ۸۴۰ ریال و یورو ۵۰ هزار و ۹۰۰ ریال ارزش‌گذاری شد.
💢تخصیص ۱۵۱ میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمران روستایی استان بوشهر مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از تصویب ۱۵۱ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمران روستایی استان خبر داد.
💢رشد تولید ۷ قلم کالای معدنی در ۱۰ ماهه سال ۹۹ آمار تولید کالا‌های منتخب بخش معدن و صنایع معدنی در مدت ۱۰ ماهه امسال نشان‌دهنده رشد ۰.۵ تا ۵۱.۲ درصدی در این بخش است.
💢جزئیات تجارت ۶.۷میلیارد دلاری کشور در دی ماه کارنامه تجارت خارجی کشورمان در دی ماه، ۶ میلیارد و ۷۳۲ میلیون دلار بود که سهم صادرات، دو میلیارد و ۹۵۱ میلیون دلار و سهم واردات سه میلیارد و ۷۸۱ میلیون دلار بوده است.
💢برگزاری نشست کارگروه اقتصادی کمیسیون‌های علمی و تخصصی بازرسی‌کل استان بوشهر بازرسی‌کل استان بوشهر نشست کارگروه اقتصادی کمیسیون‌های علمی و تخصصی استان را با حضور صاحب‌نظران استان برگزار کرد.
💢جزئیات اخذ مالیات از خانه‌های خالی معاون حقوقی و فنی سازمان امور مالیاتی گفت: طبق قانون جدید از یک متر تا چندین هزار متر خانه شامل مالیات بر خانه خالی می‌شود و از آن مالیات اخذ می‌شود و فقط منوط به خانه‌های زیر ۱۵۰ متر نیست و مکانیزم آن مالیات بر اجاره‌بهای خانه است.
بالا