آخرین اخبار


مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: ۸۰ درصد جمعیت بیمه شده تحت پوشش به صورت رایگان در صندوق‌های بیمه روستایی و بیمه سلامت همگانی، قرار دارند.

لزوم اجرای دقیق مصوبه اشتغال 50 درصدی نیروهای بومی در پارس جنوبی

استاندار بوشهر بر لزوم اجرای دقیق مصوبه اشتغال 50 درصدی نیروهای بومی در پارس جنوبی تاکید کرد.

افزایش ظرفیت تولید فولاد کارخانه فولاد ماهدشت البرز

به گزارش دریاکنار به نقل از مهر، سیدجواد حسینی کیا ظهر شنبه در بازدید از یک کارخانه تولید آهن اسفنجی به روش کوره تونلی در ماهدشت البرز درجمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تولید فولاد در کشور ظرفیت افزایش را دارد، اظهار کرد: این ظرفیت قابلیت رسیدن به ۷۵ میلیون تن در سال را دارد.
در خواست کمک صیادان بندر شیرینو بوشهر برای رفع مشکلات اسکله مشکلات معیشتی صیادان به دلیل عدم توجه به رفع مشکلات اسکله صیادی بندر شیرینو
با حضور سفیر ایران و فعالان اقتصادی نمایشگاه بازرگانی صنعتی کشورهای ساحلی خزر در باکو افتتاح شد پنجمین نمایشگاه بازرگانی و صنعتی کشورهای ساحلی خزر روز یکشنبه با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور آذربایجان و تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی ایران و دیگر کشورها را باکو افتتاح شد.
توسعه بنادر بوشهر در دستور کار قرار دارد معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تمامی بنادر استان بوشهر دارای طرح توسعه‌ای در قالب طرح جامع هستند.
همگام با رئیس جمهور علیه مفسدین اقتصادی قیام کنیم همگام با رئیس جمهور علیه مفسدین اقتصادی قیام کنیم
عدم تاثیر اصلاح ارز ترجیحی در قیمت داور و واکسن دام و طیور مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر گفت: اصلاح ارز 4200 تومانی، تاثیری در قیمت دارو، واکسن دام ، طیور و آبزیان ندارد
تلفیق علم و مهارت بهترین راهکار برای ورود جوانان استان بوشهر به بازار کار است نماینده مردم دیر،کنگان ،جم عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت به سمت ایجاد اشتغال تنها از گذرگاه مهارت آموزی و توجه ویژه به این آموزش‌ها محقق خواهد شد.
‍ ‍ "یارانه علیه دلار" ‍ ‍ "یارانه علیه دلار"
بالا