گلچینی از فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی بوده که در توسعه آگاهی عمومی ایفای نقش می نمایند
اخبار فوری
آخرین اخبار


محمد مقیسه مدیر عامل شرکت دانش بنیان دامون پوز:
صنعت پرداخت الکترونیک یکی از جذابیت های این حوزه هم برای فروشندگان و هم برای خریداران است. سهولت در انتقال وجه ، امنیت، بهداشت، کاهش هزینه های بانکی و ... از مزایای این صنعت است. شرکت دامون پوز یکی از شرکت های دانش بنیان و فعال در این حوزه است که افق های نوینی را بشارت می دهد.
احداث سد در استان بوشهر

احداث و مطالعه ۹ سد در استان بوشهر

تویل معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای بوشهر: با انجام مطالعات‌ جامع حوضه‌های آبریز استان، ۴ سد در حال ساخت و ۵ سد در مرحله مطالعات به ظرفیت تامین آب استان بوشهر اضافه خواهد شد.
بوشهر رتبه اول صادرات کشور

بوشهر رتبه اول صادرات در کشور و رتبه پنجم در واردات

بر اساس اعلام گمرک کشور تجارت خارجی کشور در سه ماهه امسال به ۴۰ میلیارد دلار رسید
گردشگری ۲ برابری بوشهر سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استان بوشهر ۲ برابر شد محمدی زاده استاندار بوشهر گفت: از اقدامات در دولت سیزدهم افزایش حجم سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری از ۹۵۰ میلیارد تومان به هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است.
۱۰۰ میلیارد اعتبار ریاست جمهوری به حوزه زنان در بوشهر تصویب ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار سفر ریاست جمهوری به حوزه زنان در بوشهر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان بوشهر گفت: تصویب ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار دور دوم سفر ریاست جمهوری به حوزه زنان و خانواده استان بوشهر از اقدامات مهم حمایتی از بانوان است.
مصرف حداکثری اب در بوشهر مصرف سرانه اب در استان بوشهر بیش از میانگین کشوری است عالی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: مصرف سرانه آب در استان بوشهر بیش از میانگین کشوری است.
تراز تجاری میلیادرددلاری تراز تجاری استان بوشهر به مثبت ۲۸ میلیارد دلار رسید صفوی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در ۳۳ ماه گذشته تراز تجاری استان بوشهر به مثبت ۲۸ میلیارد دلار رسید.
دکتر فریده تنگستانی (رئیس مرکز علمی کاربردی اتاق اصناف بوشهر): روز جهانی صنایع دستی، فرصتی برای پاسداشت هنر و خلاقیت بوشهریان دکتر فریده تنگستانی، رئیس مرکز علمی کاربردی اتاق اصناف بوشهر، در پیامی به مناسبت روز جهانی صنایع دستی، این روز را فرصتی مغتنم برای پاسداشت هنر، خلاقیت و ظرافت ذوق هنرمندان و صنعتگران ایرانی علی الخصوص بوشهریان دانست.
معاون عمرانی استاندار بوشهر: زمینه برای شش هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در مجتمع نگین فراهم می شود معاون عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت‌ها در مجتمع بندری نگین بوشهر گفت: با احداث پایانه فله مایع، زمینه برای شش هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری جدید در مجتمع بندری نگین بوشهر فراهم می‌شود.
معاون اقتصادی استاندار بوشهر: امسال ۳ هزار نیروگاه برق خورشیدی در روستاهای استان بوشهر اجرا می شود معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر، گفت: امسال ۳ هزار نیروگاه برق خورشیدی در روستاهای استان بوشهر با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و بسیج سازندگی اجرا می‌شود.