آخرین اخبار


مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنویی از آمادگی کامل پالایشگاه‌های این مجموعه برای ورود به فصل سرد و تأمین پایدار گاز خبر داد.

افتتاح ۴ طرح گردشگری در آذربایجان غربی

همزمان با هفته گردشگری ۴ سرمایه گذاری در آذربایجان غربی به بهره برداری می‌رسد.

سهمیه نفت سفید البرز اعلام شد

به گزارش دریاکنار،رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز از اعلام سهمیه جدید نفت سفید جهت خانوار‌های نفت سفید سوز ساکن در استان البرز خبر داد.
گره فاضلاب چغادک باز می شود/ اختصاص 100 میلیارد برای آغاز پروژه نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در حاشیه دیدار با مدیرعامل آبفا کشور اظهار داشت: عدم احداث یا نیمه تمام ماندن زیرساختهای سامانه دفع بهداشتی فاضلاب در مراکز جمعیتی استان بخصوص نوار ساحلی یا نزدیک به ساحل سبب ایجاد مخاطرات عدیده بهداشتی و زیست محیطی گردیده است.
ذخیره سوخت نیروگاه‌ها چقدر است؟ هم‌اکنون بیش از ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون لیتر سوخت در نیروگاه‌ها ذخیره شده که این عدد یک میلیارد و ۴۱ میلیون لیتر بیش از ذخیره‌سازی نیروگاهی در سال گذشته و معادل ۹۰ درصد ظرفیت مخازن نیروگاهی کشور است.
قیمت جهانی گندم نصف شد قیمت گندم به دلیل برداشت زیاد محصول در روسیه به پایین‌ترین حد در سه سال اخیر رسیده است.
۵۰ میلیارد تومان اعتبار به ورزش بوشهر، گناوه و دیلم اختصاص می‌یابد نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مراسم تجلیل از پیشکسوتان فوتبال بوشهر اظهار داشت: اگر امروز ما قهرمانانی در عرصع ورزشی داریم به تاسی از پیشکسوتان این میدان صاحب این موقعیت هستند.
پای تورم توی کفش مدرسه/ بررسی وضعیت فروش کیف و کفش مدرسه در آستانه شروع سال تحصیلی جدید روزهای نزدیک به نوروز و دو ماه مرداد و شهریور، ایامی هستند که بیشترین فروش کیف و کفش را شاهدیم و به‌نظر می‌رسد در این ایام در بازارِ این دو کالا نباید جای سوزن انداختن باشد.
معاون اول رئیس جمهور: عزم دولت برای خودکفایی در کاغذ و نوشت افزار داخلی جدی است معاون اول رییس جمهور در بازدید از نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی گفت: تامین تمام کاغذ مورد نیاز چاپ کتب درسی برای سال جاری در داخل کشور یک موفقیت بزرگ است و دولت عزم جدی برای حمایت و تداوم از این وضعیت دارد.