آخرین اخبار


جعفر پورکبگانی رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر در محل سالن جلسات این شورا میزبان مدیران و اعضای کانون پیشگامان انرژی و توسعه استان بوشهر بود.

💢 زمینه توسعه انبارهای ذخیره کالاهای وارداتی در بندر بوشهر فراهم شود

مدیرکل گمرک بندر بوشهر با بیان اینکه جایگاه این بندر در ترخیص کالاهای اساسی نسبت به سایر بنادر جنوبی کشور پایین است گفت: لازم است زمینه توسعه انبارهای ذخیره و نگهداری کالای تجاری و اساسی در بندر بوشهر فراهم شود.

💢 گسترش کاربرد‌های علوم هسته‌ای در دستور کار است

اسلامی گفت: یکی از ماموریت‌های این سازمان تولید محصولات دانش‌بنیان و گسترش کاربرد‌های علوم هسته‌ای در سطح وسیع است.
💢 ممنوعیت صید میگو از ۲۶ شهریور در استان بوشهر صید میگو امسال در خلیج‌فارس محدوده استان بوشهر از ۱۲ مرداد آغاز شد و با تشکیل کمیته صید در شیلات استان بوشهر زمان پایان آن ۲۶ شهریور ماه تعیین شده است.
💢 کشف انبار احتکار برنج در تنگستان فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان گفت: ۵۹۹ کیسه برنج احتکار شده در انباری در این شهرستان کشف شد.
💢 تفاهم نامه همكاري آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم پزشكي استان بوشهر منعقد شد تفاهم‌نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با هدف راه اندازي مركز آموزش فني و حرفه اي جوار در بيمارستان خليج فارس و برگزاري دوره هاي نوين مهارتي در حوزه پزشكي منعقد شد.
💢 بارگیری بیش از ۱۱۵ هزار تن گاز مایع از بندر سیراف پارس مجری بندر سیراف پارس از بارگیری و صادرات بیش از ۱۱۵ هزار تن گاز مایع از اسکله شماره یک این بندر خبر داد.
حق کمیسیون مشاورین املاک چگونه محاسبه می‏‌شود؟ (ابلاغیه سال ۱۴۰۰) حق کمیسیون مشاورین املاک مثل دستمزد سایر مشاغل در تمام معاملات ملکی پرداخت می‌شود. با توجه به بازار املاک، این مبلغ بر اساس مصوبه صنف برای هر معامله بر اساس فاکتورهای خاصی محاسبه می‌شود. مشاورین املاک موظفند، بر اساس تعرفه‌ای که هر سال از سوی اتحادیه مشاورین املاک شهرشان ابلاغ می‏‌شود، از طرفین معامله کارمزد بگیرند. فرمول محاسبه حق کمیسیون مشاورین املاک چیست؟ بعد از خرید و فروش ملک یا اجاره ملک این کمسیون چگونه محاسبه می‌شود؟
💢 فعالیت ۲۲ واحد کشتی سازی در استان بوشهر رئیس اداره صنایع فلزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: صنایع مرتبط با دریا وبه طورخاص، شناورسازی به عنوان یکی از راهبرد‌های توسعه استان قلمداد می‌شود.
💢تقدیر رئیس شورای شهرستان عسلویه از اقدامات مسئولیت اجتماعی شورای راهبردی در جلسه با وزیر نفت در جریان سفر جواد اوجی، وزیر نفت به پایتخت انرژی کشور، رییس شورای شهر شهرستان عسلویه با تاکید بر لزوم سرمایه‌گذاری بیشتر در این شهرستان از اقدامات شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس تقدیر کرد.
بالا