آخرین اخبار


شهردار کرج گفت: با آزادسازی ۳ کیلومتر از مسیر بزرگراه شمالی (شهید سپهبد قاسم سلیمانی) در روزهای اخیر، ۹۵ درصد اراضی ‌مسیر بزرگراه آزادسازی شد.

راکتورهای هسته ای بوشهر با پیوست تولید آب احداث شود

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شامگاه دوشنبه در نشست با اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی با تقدیر از پیشرفت های صورت گرفته در عرصه انرژی هسته ای طی سال های اخیر اظهار داشت: تردیدی نیست در آینده جهان انرژی هسته ای یکی از امور بنیادین و راهبردی است و اگر از الان به خودکفایی، تولید و مرجعیت دست پیدا نکنیم دچار مشکل خواهیم شد.

بانک قرض الحسنه مهر ایران در بخش کاکی استان بوشهر افتتاح شد

در آیینی با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دشتی، بخشدار کاکی، مدیر عامل بانک مهر استان بوشهر و جمعی از مسئولین شهرستانی، بانک قرض الحسنه مهر ایران در بخش کاکی افتتاح شد.
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران: بزودی یک طرح نوین رادیو دارویی در بوشهر رونمایی می‌شود معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی هسته‌ای گفت: بزودی یکی از یافته‌های نوین رادیو دارویی که به معنای واقعی کلمه در تراز جهانی قرار دارد، در بوشهر رونمایی خواهد شد.
یارانه‌ مضاعف ۶۰۰ هزار تومانی برای مادران باردار و دارای کودک شیرخوار دولت سیزدهم در ادامه تلاش خود برای ارتقا امنیت غذایی جامعه، با اجرای «طرح یسنا» یارانه مضاعف ۶۰۰ هزار تومانی در قالب اعتبار خرید رایگان بسته‌های حمایتی برای مادران باردار و دارای فرزند زیر ۲ سال در نظر گرفته که اجرای آن از ۳۰ فروردین آغاز شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر : هزار و ۶۰ میلیارد ریال مطالبات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت می‌شود رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پرداخت بیش از هزار و ۶۰ میلیارد ریال مطالبات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت می‌شود.
معاون عمرانی استاندار بوشهر: دو هزار میلیارد تومان پروژه راهداری در استان بوشهر اجرا شد معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: در یک سال اخیر دو هزار میلیارد تومان پروژه راهداری در استان بوشهر اجرا شد.
شمار دریافت کنندگان حق پرستاری خانواده محور در البرز افزایش یافت مدیرکل بهزیستی استان البرز از افزایش شمار دریافت کنندگان حق پرستاری خانواده محور از ۶۰۰ نفر به یک هزار و ۹۵۲ نفر خبرداد .
تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به ارزش بیش از ۲۸ میلیارد دلار در سال ۱۴۰۲ وزیر نفت با بیان اینکه وزارت نفت در سال ۱۴۰۲ پروژه‌های نیمه‌تمام به ارزش بیش از ۲۸ میلیارد دلار را به سرانجام رساند، گفت: از محل این پروژه‌ها تولید در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی جهش داشت و به‌دنبال آن ثبت رشد اقتصادی بالای ۲۰ درصد در بخش نفت و گاز را شاهد بودیم.
استاندار بوشهر: تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در بانک‌های بوشهر به صورت صد در صد تخصیص می یابد استاندار بوشهر گفت: تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در بانک‌های استان بوشهر به صورت صد در صد تخصیص می یابد.