آخرین اخبار


رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان "نوسانات نرخ ارز تولیدکنندگان و انبوه‌سازان مسکن را ورشکسته کرد" گفت: الآن می‌توان مسکن را زیر قیمت‌ تمام‌شده از انبوه‌سازان خریداری کرد.

💢ظرفیت تولید روغن ۳ برابر نیاز کشور است

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) گفت که ظرفیت تولید روغن سه برابر نیاز کشور است و در زمینه تامین مواد اولیه نیز گشایش‌های خوبی در پایان سال گذشته رخ داده، بنابراین مشکلات مربوط به بازار روغن جامد احتمالا مربوط به زنجیره و ترکیب عرضه به بازار است.

💢دستگاه‌های اجرایی موانع تولید را رفع کنند

استاندار بوشهر گفت: دستگاه‌های اجرایی باید برای رفع موانع در حوزه تولید، اقتصاد و اشتغال‌زایی تلاش کنند.
💢انتصاب يك هم استاني در سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليكي كشور با حكم معاون وزير و رئيس سازمان جمع اوري و فروش اموال تمليكي كشور مهندس محسن پاپري زارعي به عنوان مديركل منابع انساني و پشتيباني سازمان مذكور منصوب گرديد.
💢177592هکتار از عرصه های ملی استان به عنوان مناطق چهارگانه به اداره کل محیط زیست تحویل داده شد غلامرضا منتظری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری در تشریح اهداف و اهمیت این اقدام بیان داشتند: به دلیل گستردگی مناطق جنگلی، مرتعی، بیابانی، کوهستانی تحت اختیار و مدیریت این اداره کل و باستناد قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست و قانون شکار و صید، قسمت هایی از اکوسیستم های طبیعی و منحصربفرد استان در قالب مناطق چهارگانه محیط زیست تحت مدیریت و حفاظت آن سازمان قرار می گیرد.
💢20 مرکز فني و حرفه اي در استان بوشهر راه اندازي مي شود مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: با همکاري شرکت ها و صنايع در سال جاري 20 مرکز فني و حرفه اي جوار کاگاهي در راستاي ارتقاء دانش فني و مهارتي شاغلين صنايع در استان بوشهر راه اندازي مي شود.
💢نرخ رسمی ۴۶ ارز ثابت ماند بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارز‌ها ثابت ماند.
💢مهارت آموزی نردبانی برای ورود جوانان به بازار کار/مهارت آموزي 3هزار و 422 نفر رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 3 بوشهر گفت: 3هزار و 422 نفر در361 حرفه آموزشي در سال ٩٩ در اين مرکز آموزش‌های مهارتی را فراگرفتند.
💢بهره برداری از نخستین واحد تولیدی مرغ مادر گوشتی در استان بوشهر نخستین واحد تولیدی مرغ مادر گوشتی در استان بوشهر با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان در ارتباط ویدئو کنفرانسی با دستور رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید.
💢کاهش ۵۲ درصدی خرید گندم در بوشهر مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: تا کنون ۱۲ هزار تن گندم از کشاورزان استان خریده شده است که ۵۲ درصد کمتر از زمان مشابه پارسال است.
بالا