آخرین اخبار

بین المللی

تیتر جالب روزنامه جام جم سلام فرمانده

درخواست بیش از 40 نهاد تونسی برای گنجاندن نام منحوس اسراییل در لیست سیاه!

یش از ۴۰ نهاد، مؤسسه و اتحادیه تونسی از جامعه بین‌الملل درخواست کردند رژیم صهیونیستی را در انزوا قرار داده و نام آن را در لیست سیاه بگنجانند و خواستار پایبندی این رژیم به تعهدات بین المللی خود شئند.

سفیر قطر در ایران به بوشهر سفر می کند

استاندار بوشهر گفت: در راستای توسعه روابط اقتصادی، تجاری و مسافری بوشهر و قطر، سفیر قطر در ایران پس از ماه مبارک رمضان به بوشهر سفر خواهد کرد.
انتخابات ریاست جمهوری فرانسه آغاز شد همزمان با آغاز رسمی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، امروز (یکشنبه) مردم فرانسه برای انتخاب رئیس جمهوری کشورشان برای دوره ای پنج ساله پای صندوق‌های رای می‌روند.
معاون وزیر کشور:عراق در لغو روادید سفر زمینی به عتبات عالیات تسریع کند معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از مقامات عراقی خواست در عمل به وعده نخست وزیر این کشور برای لغو روادید سفر زمینی به عتبات عالیات تسریع کنند.
موافقت اعضای شانگهای با سازوکار ورود ایران به این سازمان مراسم امضای صورت‌جلسه نتایج رایزنی‌های ایران و کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در «تاشکند» برگزار شد
موافقت اعضای شانگهای با سازوکار ورود ایران به این سازمان مراسم امضای صورت‌جلسه نتایج رایزنی‌های ایران و کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در «تاشکند» برگزار شد
رایزنی دبیران شورای امنیت ملی ایران و ازبکستان شمخانی، دبیرشورای عالی امنیت در دیدار با ویکتور محمود اف، مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور ازبکستان: موضوعاتی چون جلوگیری از گسترش تروریسم و افراطی گری در منطقه از جمله دغدغه های مشترک امنیتی دو کشور ایران و ازبکستان است.
زلنسکی از اوکراین رفت رئیس دومای روسیه اعلام کرد که ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین کی‌یف را ترک کرد.
رئیس جمهور اوکراین: مردم در مکانی امن بمانند دریاکنار: زلنسکی گفت: من، شورای امنیت ملی و دفاع و کابینه وزیران اوکراین همیشه با شما در تماس خواهیم بود.
بالا