آخرین اخبار

بین المللی

«رجب طیب اردوغان»، «کمال قلیچدار اوغلو»، «محرم اینجه» و «سینان اوغان» به عنوان چهار نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ترکیه به رقابت می پردازند.

خطر درگیری هسته‌ای نزدیک است

«سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه در سخنانی هشدار داد که خطر درگیری هسته‌ ای در بالاترین سطح خود در دهه‌های اخیر است

مجوز دولت بایدن برای پرداخت بدهی برق عراق به ایران

چند روز پس از تکذیب وزارت خزانه‌داری آمریکا مبنی بر امکان پرداخت پول به ایران، گزارش‌ها حاکی از چراغ سبز دولت بایدن نسبت به پرداخت بخشی از بدهی عراق به ایران است.
امضاء توافق‌نامه امنیتی میان ایران و عراق بعداز ظهر امروز توافق‌نامه همکاری‌های مشترک امنیتی ایران و عراق با حضور دبیران شورای عالی امنیت ملی دو کشور به امضا رسید.
آمریکا معتقد است که ایران قدرتمند تراز گذشته است فرمانده ستنکام: ایران همچنان عنصر اصلی بی ثبات کننده در منطقه است
برای افزایش روابط با ایران کاملا آماده ایم رئیس امارات در دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران تاکید کرد امارات برای افزایش روابط با تهران در بالاترین سطوح کاملا آمادگی دارد.
استقبال مغولستان برای استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی سازمان ملی استاندارد ایران دكتر مهدی اسلام پناه، رييس سازمان ملي استاندارد ایران در دیدار با بیلگون بولدباتار، رئیس استاندارد مغولستان، ایجاد ظرفيت هاي مشترك همكاري ميان دو كشور را مورد تاکید قرار داد.
ایران و عمان تفاهم‌نامه همكاری در بخش‌های بالادست و پایین‌دست نفت امضا كردند وزیر نفت با یادآوری اینکه در طول یک سال و نیم گذشته چند مرحله مذاکره با طرف عمانی انجام شده است، گفت: امروز نیز در ادامه مذاکرات در بخش‌های بالادست و پایین‌دست صنعت نفت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
کشته شدن ۳۵۰ نظامی اوکراینی در پاتک نیرو های روسی وزارت دفاع روسیه امروز با صدور بیانیه‌ای به تشریح آخرین اخبار و تحولات در ادامه عملیات ویژه نظامی این کشور در اوکراین پرداخت
تلفات زلزله در ترکیه و سوریه از ۵۰ هزار تن گذشت براساس آخرین آمارهای منتشرشده، تاکنون ۴۴ هزار و ۲۱۸ نفر در زلزله ترکیه جان باخته‌اند
بالا