آخرین اخبار

بین المللی

رئیس‌جمهور آمریکا با صدور بیانیه‌ای وضعیت اضطرار ملی در قبال ایران را به‌مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

سلطانِ تحریم، تحریم شد

در ادامه تحریم فعالیت‌های مالی رئیس جمهور آمریکا، دو بانک آمریکایی نیز روابط اقتصادی با او را در آخرین روزهای ریاستش در کاخ سفید،‌ قطع کردند.

آماده‌باشِ ارتش رژیم صهیونیستی

ارتش رژیم صهیونیستی همزمان با آغاز رزمایش نظامی مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه، نیروهای خود را به حالت آماده‌باش درآورده است.
چه کسی برنده انتخابات 2020 آمریکا می‌شود؟ نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا برآیند نظرسنجی‌ها تاکنون حاکی از آن است که آرا جو بایدن با اختلاف 8 درصد نسبت به دونالد ترامپ برتری دارد. در انتخابات ریاست جمهوری امریکا، تعداد آرای مردم به تنهایی تعیین‌کننده پیروز نهایی انتخابات نیست. بلکه آن چیزی که برنده را مشخص می‌‌کند تعداد آرای الکترال هر ایالت است. تعداد آرای الکترال‌ در سراسر امریکا ۵۳۸ رای است و کاندیدی که بتواند ۲۷۰ (۵۰ درصد آرا + یک رای) را به دست بیاورد به کاخ سفید می‌رود.
«اصیل»؛ شیوه‌ی جدید بازاریابی برای صنایع دستی افغانستان به گزارش نشریه دریاکنار و به نقل از صبح کابل: بنیان‌گذاران اپلیکشن«اصیل» به این باور هستند که آن‌ها، با راه‌اندازی این اپ، سهولت و زمینه‌ی خوب بازاریابی را برای صنعت‌گران افغانستان مساعد کرده‌ اند.
چه کسی گفت: ترامپ یا بایدن؟ دونالد ترامپ، رئیس جمهور و جو بایدن، نامزد دموکرات، در بسیاری از موارد از جمله اینکه چه کسی باید ایالات متحده را اداره کند و چگونه باید اداره شود ، اختلاف نظر دارند. این دو سیاستمدار به فاصله چهار سال از هم متولد شده و در محله های یقه آبی در کوئینز و اسکرانتون، بزرگ شده اند ، چند تیک کلامی مشترک دارند ، از جمله: قدردانی صریح از زنان زیبا، جمعیت زیاد و ضریب هوشی خودشان و تمایل به بیان همه چیز در عین بی احترامی
پیشواز انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا  رای‌دهندگان در این انتخابات قرار است گزینندگان را انتخاب کنند
بالا