آخرین اخبار

سیاسی

شهردار بوشهر گفت: این شهرداری در بودجه امسال، اجرای ۱۱۹ پروژه را در دستور کار دارد که از این شمار تاکنون ۵۷ پروژه اجرایی شده است.

تایید صلاحیت ۲۳ موسسه متقاضی ارائه خدمات آموزشی به کارکنان دولت در استان بوشهر

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن اعلام این خبر افزودند : تاکنون ۲۳ موسسه و مرکز آموزشی متقاضی دوره های آموزشی کارمندان ویژه دولت توسط این سازمان تعیین صلاحیت گردیده و گواهی تایید صلاحیت دریافت کرده اند.

اولویت در تزریق واکسن مطالبه مدافعان خط مقدم تولید

برای تعالی و شکوفایی و حمایت همه جانبه از تولید و نیز تحقق شعار سال که به این مولفه مهم و حیاتی اختصاص یافته است باید واکسیناسیون مدافعان تولید در اولویت قرار گیرد تا نه تنها روند رو به رشد تولید متوقف نگردد بلکه هر روز شاهد جهش و رونق این بخش مهم و حیاتی باشیم .
فعالیت مجازی و آسیب های نقصان سواد رسانه ای پیرو اظهار نظر مدیرکل محترم بحران استانداری بوشهر که به صواب و روا اذعان فرمودند که نیازمند افزایش سواد رسانه ای هستیم... بر عکس ژرمنی های توسعه یافته و فوق پیشرفته که در طول پنج ساعت و نیم کار روزانه مصوّب، تحت هیچ شرایطی زمان کار ، حق صحبت غیر کاری با یکدیگر و همچنین استفاده از شبکه های اجتماعی را ندارند[۱] و چرایی این موضوع که یکی از ثروتمندترین و صنعتی ترین کشورهای دنیا، چگونه ساعت کاری کارمندانش در مقایسه با دیگر کشورهای پیشرفته صنعتی، پایین تر است [۲]، این حقیر سراپا تقصیر در تایم کار امروز و پیرو سنت برخی از کارمندان وطنی ، سرکی به شبکه های اجتماعی کشیدم و شوربختانه با اتفاقی مواجه شدم که موجبات تأسف و حیرتم را فراهم آورد !!!
تقابل نماینده تنگستان و استاندار بوشهر بر سر افتتاح سد خائیز افتتاح سد خائیز تنگستان در روزهای آینده به محلی برای بحث و تقابل استاندار بوشهر و نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی شده است. استان بوشهر در زمینه منابع آبی با کمبودهای فراوانی روبرو است و یکی از مهمترین نیازهای این استان برای برخورداری از آب پایدار، تکمیل سدهای در دست ساخت و ایجاد سدهای جدید است. در راستای توسعه سدهای استان بوشهر طی سال‌های گذشته اقدامات خوبی صورت گرفته و چند سد کوچک به بهره‌برداری رسیده و چند سد مهم نیز در دست اجرا است که انتظار می‌رود برای تسریع در تکمیل آنها اقدامات مناسب صورت گیرد. سد خائیز یکی از پروژه‌های مهم حوزه سدسازی استان بوشهر است که عملیات اجرایی آن از سال ۱۳۹۷ آغاز شد و بر اساس اعلام مسئولان به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید. سد خائیز با ظرفیت ۱۶ میلیون مترمکعب دارای طول تاج ۶۱۰ متر، ارتفاع ۳۶ متر و از نوع خاکی با هسته رسی است که به منظور تأمین حقابه های کشاورزی و زیست محیطی ساخته شده است.
💢حسن پور دادستان مرکز استان بوشهر از دستگیری و بازداشت شهردار شهر شنبه شهرستان دشتی و دو تن از اعضای شورای شهر برازجان خبر داد وی افزود :در تاریخ ۱۴ و ۱۵ تیرماه جاری حسب دستور قضایی شهردار شهر شنبه شهرستان دشتی و دوتن از اعضای شورای شهر برازجان با پیگیری و اقدام خوب و هوشیارانه سربازان گمنام امام زمان در اداره کل اطلاعات استان بوشهر دستگیر و بازداشت شدند.
جدول امتياز فوق‌العاده مديريتي اصلاح شد معاون‌اول رئيس‌جمهوري تصويب‌نامۀ هيئت وزيران با موضوع اصلاح جدول امتياز فوق‌العاده مديريت هريك از عناوين مديريت و سرپرستي موضوع تبصره (۲) مادۀ (۶۵) قانون مديريت خدمات كشوري – مصوب ۱۳۸۶ – را ابلاغ كرد.
خلیج فارس گلباران شد / گرامیداشت شهدای مسافران هواپیمای ایرباس در خلیج فارس مراسم گرامیداشت شهادت مظلومانه مسافران هواپیمای مسافربری ایرباس ۶۵۵ که با حمله ناجوانمردانه ناوگان دریایی آمریکا به شهادت رسیدند در منطقه خلیج نیلگون همیشه فارس برگزار شد.
معاون عمراني وزير كشور در كرمانشاه: بهره برداري ازپروژه هاي عمراني در شرايط تحريم هاي سخت، اقدامي ارزنده است معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياري كشور گفت: روند اجرا و بهره برداري از پروژه هاي بزرگ عمراني در تحريم هاي سخت، تنگناهاي اقتصادي و بحرانها نه تنها متوقف نشد بلكه با سرعت مطلوبي نيز در حال اجرا است.
سازمان بازرسی به پروژه «بوشهرمال» ورود کرد رئیس سازمان بازرسی استان بوشهر گفت: این سازمان به پروژه بوشهرمال ورود کرده و گزارشاتی را تهیه نموده که این اطلاعات جهت رسیدگی به مراجع ذی‌ربط ارسال شده است.
بالا