آخرین اخبار

سیاسی

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس در سخنانی پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب در خصوص از بین رفتن رژیم صهیونیستی را در حال محقق شدن عنوان کرد.

💢درپی اقدام به انصراف کاندیدای شهرسعدآباد درانتخابات آتی، حجت ذوالفقاری مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر بخش سعدآباد بیانیه ای صادرکرد

هرچه انتخابات پرشورتر و با اقبال عمومی مردم بیشتر همراه شود اثرات و منافعش برای کشور و مردم بیشتر خواهد بود. *امام خامنه ای*

💢تحریم یا شوک های تحریمی؛ کدام برای کشور پرهزینه تر است؟

بیگی‌نژاد گفت: مذاکرات باید به نحوی اطمینان بخش پیش رود و سازوکار توافق به نحوی شکل گیرد که هزینه‌های برهم خوردن مجدد آن صرفاً متوجه ملت ایران نشود.ملت توان تحمل شک جدید تحریمی را ندارند اما توان عبور از تحریم‌های موجود را دارند.
💢دستاورد‌های صنعت هسته‌ای کشورمان بومی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه صنعت هسته‌ای کشورمان بومی بوده و این پیشرفت‌ها باعث نگرانی دشمنان ملت ایران شده است.
💢راه نرفته ای بنام سید حسن خمینی هدف اصلی طرح و پردازش این نوشتار ارائه راهکاری است که شکاف ایجاد شده مابین مردم و حاکمیت را بازتعریف و تبیین نموده و سرانجام راهکاری به جهت ترمیم آن ارائه نماید بدین امید که در محضر منیع کارگزاران نظام مقبول و موثر افتد .
💢30میلیارد ریال کالای قاچاق در سواحل استان بوشهر کشف شد فرمانده مرزبانی استان بوشهراز کشف کالای قاچاق در مرزهای دریایی استان خبر داد و گفت: در عملیات مقابله با کالای قاچاق با توقیف یک فروند شناور باری در بندر عامری ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.
نمره منفی اعضاء فعلی شورای شهر بوشهر در بازپس گیری املاک متعلق به شهرداری با توجه به اینکه زمان چندانی از فعالیت اعضاء فعلی شورای شهرها و روستاها باقی نمانده است و همگی به نحوی در تدارک ورود به دوره جدید می باشند، بد نیست عملکرد شورای شهر بوشهر مورد نقد و بررسی قرار گیرد. یکی از وظایف مهم شوراها نظارت بر حسن اداره و حفظ سرمايه و داراييهاي نقدي، جنسي و اموال منقول و غيرمنقول شهرداري ها می باشد، این موضوع بارها در مورد املاک متعلق به شهرداری توسط نشریه دریاکنار منعکس شده است، زمانی اکبر توسلی (عضو شورای شهر) در مصاحبه با نشریه چراغی که به خانه رواست را به مسجد حرام اعلام نمودند و در مورد وضعیت باز پس گیری ملکِ متعلق به شهرداری بوشهر (مرکز رشد سابق جنب پارک مادر) گفتند: "بر اساس بررسی‌های انجام شده و مطابق سندِ ملکیت به شماره 006852 سری ب سال نود مالکیت مطلق این ملک از گذشته تا به امروز با شهرداری بوشهر بوده و هیچ مجموعه ای حق دخل و تصرف در آن را ندارد."
💢سهجام ۲۵ ساله و شبهاتِ افکار عمومی سهجام (سند همکاری جامع مشترک) ۲۵ ساله ایران و چین.
💢شناورهای استاندارد جایگزین لنج‌های باری سنتی استان بوشهر می‌شود دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر از تصویب برنامه جایگزینی لنج‌های باری سنتی استان بوشهر خبر داد و گفت: هیئت وزیران برای ساماندهی لنج سنتی باری و جایگزین آن با شناور استاندارد، مزایایی در نظر گرفته است.
💢مجلس یازدهم طرح "جوانی جمعیت" را به اتمام رساند طرح "جوانی جمعیت و حمایت از خانواده" پس از هفت سال از نخستین اعلام وصول خود در مجلس نهم، سرانجام در مجلس شورای اسلامی یازدهم به‌تصویب رسید.
بالا