آخرین اخبار

تصویری

🔹 آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی خانه مطبوعات و رسانه های کشور بدین شرح می باشد:

کلیاتی در مورد خورِ سلطانیِ بوشهر

این آبراه در اثر فعل و انفعالات جزر ومدی و به صورت طبیعی ایجاد شده که در ابتدا از عمق ۵/۳ الی ۱۰ متر برخورداربوده است. بخش شمالی خور سلطانی از سایر قسمت ها عمیقتر بوده و همین عامل سبب شده تا اسکله های قدیمی بازرگانی و سایر اسکله ها در همین محدوده احداث گردد. طول این خور تا خور پودر( محل اسکله های منطقه دوم دریایی، صدرا، کشتی سازی شهید محلاتی و...) ۳۵۰۰ متر می باشد که تا قبل از سال ۱۳۵۳ در این مسیر هیچگونه لایروبی انجام نشده است.
درب دانشگاه مطالعات نفت و انرژی هند بر روی خانواده بزرگ دانشگاه خلیج فارس باز است در حاشیه سومین کنفرانس دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی، مصاحبه ای با دکتر سانیل رای، معاون دانشگاه مطالعات نفت و انرژی هند و شیتال خانکا، مدیر امور بین الملل دانشگاه مطالعات نفت و انرژی هند انجام شد. دکتر سانیل رای، معاون دانشگاه مطالعات نفت و انرژی هند، درنشست مجازی در حاشیه سومین دوره کنفرانس بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی با اشاره به اولویت‌های اصلی دانشگاه هند گفت: هدف ما تحقق اهداف و آرزوها دانشجویان است، اما همزمان برای طراحی برنامه‌های آموزشی متناسب با اهداف فردی آنها نیز تلاش می‌کنیم.
برتری دانشگاه خلیج فارس در مسابقه ملی طراحی پل زندگی شیراز مسابقه طراحی پل زندگی حدفاصل کوچه‌ ۴۴ بلوار شهید چمران و آمفی‌تئاتر روباز پیاده‌ راه سلامت به طول تقریبی ۲۵۰ متر، در راستای توسعه پیاده محوری، ارتقا کیفیت فضاهای شهری و پیوندهای اجتماعی، با اتصال فیزیکی و بصری عوامل طبیعی شهر شیراز شامل باغات، کوه و رودخانه، همراه با فضاهای جاذبه جمعیت با رویکرد گردشگری توسط حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری شیراز از ۱۹ مردادماه سال جاری آغاز و آخرین مهلت دریافت آثار ۳ مهرماه بوده است.
شیرخوارگاه هانیه، اولین شیرخوارگاه خیرساز استان بوشهر آئین کلنگ زنی شیرخوارگاه هانیه صبح امروز با حضور مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار شهرستان، شهردار و اعضاء شورای شهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل حوزه امور بانوان استانداری، مدیریت بهزیستی شهرستان بوشهر، خانواده محترم عباسی (خیرِ بنیان گذار شیرخوارگاه) و جمعی از خیرین برگزار شد. شیرخوارگاه هانیه که اولین شیرخوارگاه خیرساز استان بوشهر است در محل خیابان فاطمیه، روبروی بیمه سلامت، مجتمع روان شناختی شهیده رقیه حیاتی احداث می شود
ضرورت در پرداخت بموقع حقوق و بیمه پاکبانان و دراختیار گذاردن تجهیزاتی به روز برای ایشان رئیس کمیسیون فرهنگی شورا خواستار پرداخت بموقع حقوق وبیمه پاکبانان و تجهیزات حفاظتی آنها شد
انجمن ملی تغذیه سالم/ تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی مبتنی بر سلامت و تغذیه سالم تأمین امنیت غذا و درمان و ایجاد ذخایر راهبردی با تأکید بر افزایش کمی و کیفی تولید (مواد اولیه و کالا) [سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، ابلاغی از طرف امام خامنه‌ای] در دستور کار قرار دارد.
نخستين مدرسه‌ي آرتيستي سينما «مدرسه آرتیستی سینما واقع در خیابان علاءالدوله از روز 26 فروردین مطابق با 15 آوریل بتوسط معلمین و معلمه های متخصص افتتاح خواهد شد و جهت خواتین کلاس مخصوص دایر است. داوطلبین می توانند هرروزه از ساعت 3 بعدازظهر تا 8 خود را به دفتر مدرسه معرفی نمایند.»
بالا