آخرین اخبار

تصویری

اقدام تحسین برانگیز تیم غارنوردی باشگاه آرش برازجان

تیم غارنوردی باشگاه آرش برازجان با همکاری تعدادی از غارنوردان استانهای خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد طی یک برنامه مشترک اقدام به پاکسازی تخصصی غار نزل کردند.
مدیر کل بهزیستی استان بوشهر:سفید ماندن مراکز تجمعی،پرافتخار ترین دستاورد یکسال گذشته این سازمان است. مدیر کل بهزیستی در نشست با خبرنگاران انتقال مرکز نگهداری معلولین زیر 14 سال به یک فضای جدید و مجهز، بهره برداری از یک مرکز نگهداری معلولین بالای 14 سال در بازه زمانی شش ماهه، افزایش تعداد مراکز مثبت زندگی از ده مرکز به سی و سه مرکز و حذف پرونده های فیزیکی و جایگزین شدن خدمات الکترونیک و از راه دور را از جمله تغییرات قابل ملاحظه در یکسال گذشته عنوان کردند.
قوانين رسيدگي به تخلفات اداري قوانين و مقررات مربوط به امور سلامت اداري، صيانت از حقوق مردم و دبيرخانه هيأت عالي نظارت
حرکت پرشتاب دستگاه قضا در عملیاتی کردن پروژه‌های فناورانه هوشمندسازی همه‌جانبه فرآیندهای قضایی، جزء محور‌های تحولی در دستگاه قضایی قرار دارد. این امر از آن جهت در زمره اولویت‌های اصلی دستگاه قضایی در دوره تحول قرار گرفته که سبب تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به عدالت می‌شود. اجرا و پیاده‌سازی پروژه‌های فناورانه برای تسریع و تسهیل دسترسی مردم به عدالت، از جمله مفاد مورد تاکید در سند تحول قضایی است که از سوی ریاست قوه قضاییه ابلاغ شده است. در سند تحول قضایی، ۱۳ تکلیف قانونی برای مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه درنظر گرفته شده است؛ همچنین در ۶۷ صفحه سند تحول، مجموعاً ۱۰۷ راهکار فناوری پایه مندرج است که بیانگر آن است که ۶۰ درصد تکالیف سند تحول با ابزاری فناوری تحقق می‌یابند.
بالا