گلچینی از فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی بوده که در توسعه آگاهی عمومی ایفای نقش می نمایند
اخبار فوری
آخرین اخبار
برای ایران؛
رئیس کل دادگستری استان بوشهر بر روند برگزاری انتخابات نظارت کرد
رئیس کل دادگستری استان بوشهر، ضمن بررسی صحت برگزاری انتخابات، رأی خود را در یکی از صندوق‌ها سیار انداخت.

مهدی مهرانگیز، رئیس کل دادگستری استان بوشهر، با حضور در محل صندوق سیار اخذ رأی دومین مرحله از چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در یکی از شرکت‌های پتروشیمی، بر روند برگزاری این رویداد ملی نظارت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.

مهرانگیز گفت: امروز با حضور در محل صندوق‌های اخذ رأی  در شرکت‌های پتروشیمی منطقه، بازدیدی از روند برگزاری انتخابات داشتیم.

وی افزود: در جریان این بازدید شاهد افزایش مشارکت کارکنان شرکت‌های پتروشیمی نسبت به مرحله اول انتخابات ریاست‌جمهوری چهاردهم بودیم.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر، ضمن قدردانی از اقدام‌های سخاوت اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه اقتصادی انرژی پارس برای دعوت از مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی برای حضور در منطقه در روز انتخابات، گفت: خوشبختانه شرکت‌های حاضر در استان با فراهم آوردن اسباب حضور مدیران و کارکنان، انگیزه حضور پرشور در انتخابات را ایجاد کردند که جای قدردانی دارد.

همچنین علاوه بر مهدی مهرانگیز، رئیس کل دادگستری استان بوشهر، سیدمحمد احمدپور، فرماندار شهرستان عسلویه، مهران زاهدیان، رئیس دادگستری شهرستان، پویا بخشی، دادستان شهرستان و سخاوت اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، با حضور در کنار صندوق اخذ آرا در شرکت آریاساسول، صحت روند برگزاری انتخابات را بررسی کردند.

شناسه خبر : 15973
تاریخ : 1403/4/18 10:16:02
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/jn76Lc
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #مهدی مهرانگیز #دادگستری #رئیس کل

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.