گلچینی از فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی بوده که در توسعه آگاهی عمومی ایفای نقش می نمایند
اخبار فوری
آخرین اخبار
برای ایران؛
رئیس کل دادگستری استان بوشهر به درخواست قضایی ۶۰ نفر از مراجعین رسیدگی کرد
رئیس کل دادگستری استان بوشهر به همراه دادستان و معاونین قضایی در راستای تاکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر دیدار بدون واسطه مسئولین با مردم، ضمن استماع مسائل حقوقی و قضایی مراجعین به درخواست‌های آن‌ها رسیدگی کردند.

مهرانگیز، رئیس کل دادگستری استان بوشهر در دیدار با مردم ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست قوه قضاییه مبنی بر حضور در بین مردم و استماع مشکلات و درخواست‌های آن‌ها گفت: شنیدن و رسیدگی به خواسته‌ها، دغدغه‌ها و پیشنهاد‌ها و مسائل مشکلات حقوقی شهروندان و پاسخگویی به آن‌ها قطعا اثرات بسیار مثبتی دارد که موجب رضایتمندی و امیدواری بیشتر مردم به دستگاه قضا می‌شود.

وی افزود: اولویت اصلی دستگاه قضا در استان بوشهر مردم داری و با مردم بودن است، که به همین منظور به کلیه مسئولین حوزه‌های قضایی استان تاکید شده است تا علاوه بر رعایت احترام به مردم و تکریم آن‌ها در بین مردم باشند.

مهرانگیز در ادامه گفت: در این دیدار‌ها مردم علاوه بر خواسته‌های قضایی خود، مطالباتی در راستای حفظ حقوق عامه و حقوق شهروندی و موضوعات اجتماعی دارند که روسا و دادستان باید به این مسائل ورود کرده و پیگیری‌های لازم تا حصول نتیجه را داشته باشند.

در این دیدار‌ها درخواست‌های ارباب رجوعان و مراجعین عمدتا تبدیل قرار، اعسار و تسریع در رسیدگی، اعمال ماده ۴۷۷ آیین دادرسی کیفری و مسائل مختلف دیگر بود که در جهت حل و فصل همه مسائل مطرح شده دستور مساعدت قانونی صادر شد.

شناسه خبر : 15972
تاریخ : 1403/4/18 10:08:39
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/0bDmfm
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #دادگستری #رئیس کل #استان بوشهر

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.