آخرین اخبار
💢سازمان تبلیغات اسلامی قرارگاه فرهنگی در فرماندهی میدان عملیات است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی این سازمان را قرارگاه فرهنگی در فرماندهی میدان عملیات عنوان کرد.

به گزارش نشریه دریاکنار به نقل از  روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری 12 خرداد 1400 در دیدار با محمد روح‌الامینی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولین اداره کل تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه مأموریت سازمان تبلیغات اسلامی پشتیبانی فرهنگی است، اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی قرارگاه فرهنگی در فرماندهی میدان عملیات است و چون تولید محتوا در سطح ملی سازمان یافته نیست سازمان تبلیغات می بایست هم در صف، هم در ستاد و هم در مدیریت میدان تلاش بیشتری داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: ما در طول ۴۳ سال گذشته نتوانسته‌ایم در عرصه ساماندهی فرهنگی به یک مدل فرهنگی برسیم و لازمه این کار، ساماندهی در حوزه صف، ستاد و مدیریت و نظارت کارآمد در فضای ملی است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی همان‌طور که تأثیر فوق‌العاده‌ای می‌تواند داشته باشد، مسئولیت بسیار سنگینی دارد، افزود: این مجموعه نیازمند برنامه دقیق، علمی و معرفتی، مدیریت جهادی، نظارت کارآمد، بازتولید پروژه‌های فرهنگی و دینی جدید و شناخت توطئه‌های فرهنگی و نرم دشمن به صورت به روز و فوق روز است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه کار سازمان تبلیغات اسلامی خیلی سنگین است و در فرماندهی جنگ نرم نقش عمده‌ای دارد، تصریح کرد: کار سازمان تبلیغات بسیار مهم است که الحمدلله با مدیریت حجت الاسلام والمسلمین قمی روند موفقی در این سازمان در حال اجرا شدن است.
وی با اشاره به شناسایی و برطرف کردن ضعف‌ها در برنامه‌ها، پیشنهاد داد: طی نشست‌هایی با حضور شخصیت‌های بزرگ فرهنگی کشور، برنامه‌ها و طرح‌های سازمان تبلیغات آسیب‌شناسی، سپس در جهت رفع این ضعف ها اقدام شود.
آیت‌الله صفایی بوشهری اظهار داشت: با حضور حجت‌الاسلام طاهری در اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر و با تعامل خوبی که برقرار شده، تمام روحانیت استان در تعامل با این سازمان هستند و امیدواریم در افق ۱۴۱۰ استان بوشهر در امر مدیریت کلان فرهنگی به عنوان استان الگوی مدیریت کلان فرهنگی در سطح کشور مطرح شود و جوانان استان رشد کرده و در مسیر پیشرفت قرار بگیرند.

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/t0CIqe
بالا