آخرین اخبار
💢مجاهدت گروههای جهادی و مدیران فعال کمیته امداد استان، بازسازی سریع آسیبهای زلزله گناوه را ممکن می کند
مديرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در نخستین ساعات وقوع زلزله ضمن بازدید از مناطق آسیب دیده بر لزوم بازسازی سریع آسیب ها تأکید کرد.

حجت الاسلام محمدرضا طاهری 29 فروردین 1400 در ساعات اولیه وقوع زمین لرزه با حضور در شهرستان گناوه به بازدید از مناطق آسیب دیده به ویژه روستای شول و دیدار با آسیب دیدگان ناشی از این زمین لرزه پرداخت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این بازدید با بیان اینکه برخی جلوه های اسفناک فقر، حتی پیش از زلزله امروز در این روستا، روح انسان را می آزارد، افزود: مجاهدت گروههای جهادی و مدیران فعال کمیته امداد استان، بازسازی سریع آسیبهای زلزله گناوه را ممکن می کند.

حجت الاسلام طاهری در بازدید از منزل یکی از آسیب دیدگان ناشی از این زمین لرزه که دچار خسارت جدی شده بود، تاکید کرد: باید زودتر از اینها به امثال مشهدی قربان رسیدگی می شد.
 
وی ضمن تقدیر از تلاشهای امیدآفرین و آرامش بخش حجت الاسلام ملک زاده، روحانی مستقر اداره کل تبلیغات اسلامی استان در این روستا اضافه کرد: امیدوارم این زلزله، نقطه پایانی بر رنج و محرومیت مردم مظلوم این روستا باشد.

وی در پایان تأکید کرد: با عزم جدی روحانی این روستا و سازماندهی گروههای جهادی، خانه مشهدی قربان های روستای شول را به زودی خواهیم ساخت.

گفتنی است، پیش از ظهر امروز زمین‌لرزه‌ ۵/۹ ریشتری در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین در حوالی بندر گناوه در مرز استان‌های بوشهر و فارس رخ داد.

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/o3O3N2
بالا