آخرین اخبار
آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت عمران شهرهای جدید
عضو هیات مدیره و راهبر اداری و مالی شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد.

به گزارش دریاکنار و نقل از  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از شرکت عمران شهرهای جدید، مختار محمدی عضو هیئت‌مدیره و راهبر اداری و مالی این شرکت در خصوص جزئیات برگزاری آزمون استخدامی شرکت عمران شهرهای جدید در سال ١۴٠٣ گفت: اولین مجوز استخدامی در شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، در سال ۱۳۹۴ برای تعداد ۲۵ نفر اخذ شد که نهایتاً ۵ نفر در رشته شغلی کارشناس راه، ساختمان و شهرسازی جذب و استخدام شدند.

 به گفته وی دومین مجوز در سال ۱۴۰۱ به تعداد ۳۵۰ نفر توسط سازمان اداری و استخدامی صادر و مجوز تأمین اعتبار ۱۰۱ نفر از طریق سازمان برنامه بودجه کشور نیز صادر گردید که از این تعداد ۱۵ نفر به سهمیه نخبگان اختصاص یافته است و تلاش می‌شود مانده مجوز تمدید و اعتبار لازم نیز تأمین شده تا نیروهای شایسته در فضای رقابتی جهت انتصاب در پست‌های سازمانی جذب شوند.

 محمدی در این خصوص افزود: این مجوز برای استخدام در رشته‌های شغلی کارشناس برنامه‌ریزی شهرهای جدید، کارشناس فنی و اجرایی شهرهای جدید، کارشناس املاک شهرهای جدید، کارشناس شبکه، حسابدار، کارشناس تحلیل و تولید نرم افزار، کارشناس حقوقی، کارشناس برنامه و بودجه اختصاص یافته و دفترچه برگزاری آزمون از مورخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی (https://hrtc.ir) بارگذاری شده است. داوطلبان می‌توانند تا روز سه‌شنبه مورخ ۲۸ فروردین برای شرکت در آزمون ثبت‌نام کنند.

 عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهرهای جدید در پایان خاطرنشان کرد: آزمون مدنظر توسط مرکز جهاد دانشگاهی برای داوطلبان پس از ثبت نام، در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

 
شناسه خبر : 14852
تاریخ : 1403/1/26 15:11:05
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/Q9Frb6
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #شرکت عمران شهرهای جدید #استخدامی #راهبر #دریاکنار

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.