آخرین اخبار
💢اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر از ایده‌های برتر حوزه نماز تجلیل می‌کند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در اولین جلسه شورای اقامه نماز استان در سال جدید خواستار تهیه و تدوین فراخوان جذب ایده‌های برتر حوزه نماز شد.

به گزارش نشریه دریاکنار به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری در اولین جلسه شورای اقامه نماز این استان، تلاش در جهت اقامه پرشور نماز جماعت، جلب توجه کودکان به حوزه نماز، فعالیت در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز در کارکنان مجموعه، خانواده‌های آنان و همچنین در سطح جامعه را چهار محور برنامه‌های اداره کل در حوزه اقامه نماز عنوان کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش و جایگاه انسان‌ساز فریضه نماز اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر از ایده‌های خلاقانه با تاثیرگذاری خوب حمایت می‌کند و در همین راستا پس از صدور فراخوان و جذب ایده‌ها از سه ایده برتر تجلیل خواهد شد.
وی استفاده از ظرفیت مراکز قرآنی، شبکه‌ی تبلیغ و روحانیون مستقر، کارکنان مجموعه و همکاران حوزه هنری را در جذب و جلب ایده‌های مناسب در زمینه تقویت و توسعه فرهنگ اقامه نماز، از راهبردهای تبلیغات اسلامی استان در حوزه ترویج و اقامه نماز عنوان کرد.
حجت الاسلام طاهری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت و جایگاه رفیع مبحث تواصی اظهار داشت: زنجیره‌ی تواصی باید از خانواد‌ه‌ها شروع شود و دعوت به برپایی نماز جذاب در خانواده‌ها و گسترش عملی آن در سایر محیط‌ها گام مهمی در تقویت گفتمان تواصی به شمار می‌رود.
در بخش دیگری از این جلسه، حجت‌الاسلام محمد قادری، سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر ابراز داشت: نماز باید به عنوان محور تمام کارهای فرهنگی و اعتلای کارکنان مجموعه در نظر گرفته شوند.
در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام نعمت‌الله عظیمی‌فرد، دبیر شورای اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزاری اولین جلسه را گامی مهم در جهت طراحی زیربنای فعالیت‌های شورا در سال جاری عنوان کرد و افزود: امیدواریم توفیق داشته باشیم از مروّجان و مبلّغان سنّت حسنه اقامه‌ نماز جماعت باشیم.

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/EgLIsv
بالا