آخرین اخبار
استانداری‌ها ادعا می کنند در ۹ سفر شهرستانی با ۳۵۰۰ نفر از مردم به‌صورت چهره‌به‌چهره دیدار کرده و رافع مشکلات ایشان بوده اند / دقیقا بسان ۶۰ هزار شغلی که می گویند ایجاد کرده اند حاضر به شفاف سازی نمی باشند
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر در تازه ترین ادعا اعلام داشته اند: در ۹ سفر شهرستانی مسئولان استان با عنوان «کاروان خدمت»، ۳۵۰۰ نفر از مردم به‌صورت چهره‌به‌چهره با استاندار و مدیران استان بوشهر دیدار کردند.

شایان ذکر است چند روز گذشته هم استاندار بوشهر اعلام داشتند: ۲ سال اخیر حدود ۶۰ هزار شغل در استان بوشهر ایجاد شده است.

 البته پیش از این هم درخصوص ایجاد چندین شهر جدید و اعطای چندین هزار زمین رایگان به قشرهای مختلف اظهار نظرهای متعددی ارائه شده بود که مرکز آمار با اعلام اینکه «استان رتبه اول تورم مسکن را دارا می باشد»، به نحوی واهی بودن ادعاهای مطروحه را تایید نمودند.

  دریاکنار هم چندین بار در انتقاداتی متعدد خواهان شفاف سازی درخصوص آمار و وعده های ارائه شده گشته و ارائه لیست های آن ۳۵۰۰ نفری که دیدار چهره به چهره داشتند و مشکلاتشان رفع گشته است یا ۶۰ هزار نفری که برایشان شغل ایجاد گشته یا لیست افرادی که زمینهای رایگان دریافت نموده اند را خواستار شدند تا اصالت آنها را مورد بررسی قرار داده و به صورت رندومی با چندین نفر از این افراد مصاحبه ای ترتیب دهیم 

  تا بدین لحظه هیچ گونه لیستی از سوی استانداری ارائه نگشته و از طرفی دیگر مخاطبین متعددی ضمن ارتباط با این مجموعه خبری از مشکلات متعدد خود در زمینه اشتغال، مسکن و ارتباط با مسئولین سخن می گویند، در هر صورت یک رسانه باید مطلع شود که این رفع مشکلات مردم، اشتغال زایی و اعطای زمین و مسکن ها به چه نحوی رقم می خورد که اثری از آنها یافت نمی شود.

شناسه خبر : 15273
تاریخ : 1403/2/22 14:35:15
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/0ricla
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #دریاکنار #اشتغال #مسکن #استانداری

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.