آخرین اخبار
💢استان بوشهر رتبه اول طرح مطالعه عمومی تفسیر قرآن کریم را کسب کرد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از کسب رتبه برتر این استان در طرح مطالعه عمومی تفسیر قرآن کریم از حیث آمار شرکت‌کننده و برندگان در سطح کشور خبر داد.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری ۶ اسفند ۹۹ ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت امام علی (علیه‌اسلام) اظهار داشت: با استعانت از درگاه خداوند متعال و عنایات قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام) الحمدالله به برکت زحمات همه همکاران اعم از معاونین، مدیران ادارات و کارشناسان قرآنی فرهنگی و اداری، استان بوشهر در فاز اول طرح مطالعه عمومی مطالعه تفسیر قرآن کریم، از حیث آمار شرکت‌کننده و برنده شدگان، رتبه اول را در کشور کسب کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، ضمن تبریک این موفقیت به جامعه‌ی قرآنی استان، همه همکاران و به‌ویژه همکاران مجموعه اداره امور قرآنی اداره کل، اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد رشد و توسعه‌ی بیشتر فعالیت‌های قرآنی به برکت قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام) باشیم.

وی افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، توسعه فعالیت‌های قرآنی با موضوع برنامه‌های متنوع آموزشی در رشته‌های مختلف، برگزاری دوره های تخصصی، شناسایی استعدادهای درخشان در سطح استان، ساماندهی و حمایت از مراکز مردمی – قرآنی را سرلوحه کار خود قرار داده و همواره یکی از برنامه‌های محوری خود را تعامل مناسب با مراکز و فعالان قرآنی قرار داده است.

حجت‌الاسلام طاهری ادامه داد: این دوره تفسیر ویژه روحانیون مستقر، مؤسسات وابسته، کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی و خانواده‌های آنان بوده و با موضوع تفسیر سوره‌های لقمان (علیه رضوان الله)، یوسف(علی نبینا و آله و علیه‌السلام) و حجرات در ایام الله دهه فجر در سطح کشور برگزار شد.

گفتنی است، مراسم اعلام برندگان ۵ اسفند ۹۹ با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی، حجت‌الاسلام و المسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و حجت‌الاسلام مهدی اخوان صباغ رئیس سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد و در آن از اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر به تجلیل عمل آمد.

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/kB1eqN
بالا