آخرین اخبار
اندر حکایات نیرنگ زادگان؛ در خفا دستبوسِ سالاریون هستند و در روشنایی بر طبل ضدِ اصلاح طلبی می کوبند.
🔖مطمئنا همگان با حکایت های بسیاری در وصف انسانهای تظاهر گر و نیرنگ کار آشنا هستیم و این مهم معضلی غیر قابل انکار در جامعه می باشد که تبعات جبران ناپذیری به همراه دارد.

🔖 این انسانهای با ماهیت دوگانه در هر مجموعه، تشکل، گروه یا دسته ای حضور داشته و دارند و تابع تغییراتِ در راستای منافع شخصی می باشند و ارجحیت امور خود را در نزدیک شدن به نگرش فکری دارندگان قدرت می گمارند.

 

🔖 مبحثِ صاحب قدرت بودن اصول گران در دولت فعلی بر همگان آشکار و مبرهن می باشد، اما این بدان معنا نیست که ما بگوییم سایر احزاب حق نفس کشیدن هم ندارد، دریاکنار بعضا در جایگاه واقعی نقد بانیان وضع موجود از جناح اصلاح طلبان را به نقد می کشد و این مهم را در آینده دستور کار قرار دارد.

 

🔖اما روی صحبت من در این مطلب با نیرنگ زادگانی می باشد که دست بوُسی سالاریون را در خفا یک نعمت تلقی نموده و سالیان سال جهت عکس یادگاری گرفتن با اصلاح طلبان دوره قبل از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و امروزه در حفظ ظاهرِ خود بر طبلِ ضد اصلاح طلبی می کوبند.

 

🔖ظاهر و باطن هر فردی بایستی اینقدر شفاف باشد که همگان به به و چه چه خود را نصیب یکرنگی وی نمایند، نه اینکه رنگارنگی را جهت نیل به منافع زودگذر شخصی در دستور کار قرار دهند.

 

🔖 مطمئنا هر حزب و جناحی دارای زیر مجموعه های خوب و بد می باشد و اینکه ما هر فردی با تبعیت از موقعیت مکانی و زمانی با سفارش دیگران به مجموعه دارای قدرتِ دوره قبل پیوند دهیم و بگوییم آی داد آی هوار با این حال و احوال نکنید بسی زشت و ناپسند می باشد، هر چند اگر در رفتار این نیرنگ زادگان دقت بفرمایید، متوجه یک بام و دو هوایی عملکردشان می شوید، چرا که بودند افرادی که دست راستِ سالاریون در دولت قبل بوده ولی در اعلامیه های تبلیغاتی ایشان فردی انقلابی تر و اصول گرا تر از وی پدیدار نگشته است.

 

🔖باشد چنان رفتار کنیم که مبنا و معیار ارزش گذاری دیگران در خصوص ما یکرنگی و یگانگی در رفتارمان باشد.

شناسه خبر : 6245
تاریخ : 1401/12/24 13:50:59
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/O5KXfk
نویسنده خبر :
X

🔶 آیدا عالی پور
🔹 روزنامه نگار
🔹 دانشجوی کارشناسی معماری دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر
🔹 کاردانی مشاوره
🔹 مسئول سایت دریاکنار
🔹 جوانترین خبرنگار عضو صندوق هنر وزارت ارشاد در کشور
🔹 عضو انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا