آخرین اخبار


۲۵نوامبر روز جهانی نه به خشونت علیه زنان است. آذر منصوری (دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران) بود: از تجربه های خود بگویید و بنویسید. عامل خشونت بوده اید یا در معرض آن؟ نقش شما در کاهش یا افزایش خشونت علیه زنان چه بوده است؟

تبلیغاتچی های دیروز سالاریون، منتقدین امروز استاندار بوشهر

روز گذشته نشست خبری استاندار بوشهر برگزار و در فضایی کاملا محترمانه با حضور همه رسانه های مجوز دار، گروه های واتساپی بدون مجوز و فعالین سیاسی - اجتماعی، طرح سوال کاملا آزاد و پاسخ همه داده شد.

فعال ترین شهردارِ استان بوشهر استیضاح شد / اعضای شورای شهر کنگان از تحولات بی سابقه کنگان به ستوه آماده و جمالی را استیضاح کردند

کلیه افرادی که اخیرا به وادی کنگان پانهاده اند از تحولات بی نظیر حوزه شهری کنگان شگفت زده شدند و این مهم فقط در سایه مدیریت شهری رحیم جمالی (شهردار کنگان) رقم خورده است ولاغیر
دعوا بر سر بودجه شورای راهبردی پتروشیمی منطقه ویژه پارس همگان واقف هستیم که شورای راهبردی پتروشیمی منطقه ویژه پارس در زمینه عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود یک سری وظایفی در چهار شهرستان جنوبی (جم، دیر، کنگان و عسلویه) برعهده دارد و بایستی تمام و کمال بدان عمل نماید.
سهل انگاری در پیگیری مطالبات بوشهریان طی دو ساله اخیر رشد فزاینده ای داشته است مطالبات مردمی به خواسته های به حقی اطلاق می شود که مردم به مسئولین بالادستی ارائه می دهند تا آنها را رفع کنند و ایشان هم بایستی در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نمایند.
مدیرانی که ماهیتشان، ۱۸۰ درجه با ظاهری که ارائه می دهند مغایرت دارد ماهیت، یکی از مهم ترین عناصر موجود در وجود هر فرد می باشد که برخلاف ظاهر برای دیگران قابل رویت نبوده و اعتبار سنجیِ آن تحت تدبر دقیق در فعالیت ها عیان می گردد.
سامانه شفافیت شهرداری بوشهر یا صفحه سفیدِ بدون محتوا یکی از مسائلی که این روزها در بین مدیران استان بوشهر به وفور یافت می شود، ارائه حرف هایی بدون پشتوانه عملیاتی می باشد.
شخصِ استاندار باید پاسخگوی ضرب و شتم علی جهاندار (مطالبه گر و روزنامه نگار تنگستانی) باشند همگان واقف هستیم علی جهاندار از مطالبه گرانِ واقعی و روزنامه نگار حق طلب تنگستانی توسط عده ای ناشناس مورد ضرب و شتم واقع گردیدند.
ظاهری خوب و باطنی معیوب با روی کار آمدن دولت های جدید و تغییر و تحولات در عرصه های مدیریتی، ذهنیت همگان به سمت و سوی پیشرفت حداقلی رهنمون می گردد.