آخرین اخبار
ایران اسلامی سربلندتر از همیشه با پیشرفت در عرصه های مختلف دشمن را مایوس خواهد کرد
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم با حضور در یادواره شهدای دهستان انگالی مسئولیت مدیران نسبت خون شهدا را سنگین دانست و گفت: ایران اسلامی با برنامه ریزی دقیق و مدیریت جهادی سربلندتر از همیشه با پیشرفت در عرصه های مختلف دشمن را مایوس خواهد کرد.

🔹عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم با حضور در یادواره 31 شهید بخش انگالی شهرستان بوشهر، شهدا را مظهر عزت و سربلندی ایران اسلامی خواند و اظهار داشت: هر چه اقتدار و عزت در این دنیا زیر سایه نظام اسلامی داریم به برکت خون شهداست. امروز ما در عالم سربلندیم و اینکه در برابر قدرت های بزرگ راست قامت ایستاده ایم، این موارد از برکت خون شهداست.

🔹وی افزود: اگر این نظام با رهبری حکیم فرزانه انقلاب اسوه استقلال، آزادگی، پیشرفت، تعالی دینی، مبارزه با ظلم و به زانو درآوردن استکبار جهانی است، نشات گرفته از خون شهداست.

🔹جمیری ذکر یاد شهدا را وظیفه عمومی دانست و بیان داشت: برگزاری یادواره شهدا و ذکر یاد شهدا از وظایف ماست، نه برای شهدا بلکه برای خودمان، این ما هستیم که به آن ها نیاز داریم، شهدا آنقدر مقام عالی دارند و غرق در نعمات الهی هستند که هیچ نیازی به ما ندارند. 

🔹نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم یادآور شد: ما برای شهدا چه کرده ایم و چه می کنیم؟ شهدا برای خود چیزی نخواستند اما خواسته هایی داشتند. وصیت نامه شهدا پیش روی ماست که حاکمیت ارزش های الهی تا رسیدن به تمدن اسلامی را پایه گذاری کردند و به ما سپرده اند.

🔹وی تصریح کرد: مردم به طور عام و مسئولان به طور خاص مسئولیت سنگینی به عهده دارند. از شهدا زیاد گفته ایم، اما از اینکه چه کنیم تا در مسیر شهدا باشیم باید حرف بزنیم. اگر شهدا وصیت کرده اند به اطاعت از ولی فقیه، رعایت حجاب، عدالت، رسیدگی به امور پابرهنگان، ماچقدر به این وصایا عمل کرده ایم؟

🔹جمیری وظیفه مدیران کشور را نسبت به وصایای شهدا سنگین عنوان کرد و بیان داشت: اندکی به خود بنگریم. چه کرده‌ایم؟ مسئولیت ما سنگین است. مسئولیت کسانی که نظام اسلامی که برخواسته از ایمان مردم و جان شهداست را مدیریت میکنند سنگین است.

🔹نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم برنامه ریزی دقیق به همراه مدیریت جهادی را راه رسیدن به آرمان های شهدا دانست و افزود: باید مراقب باشیم به مسائل اساسی مردم بپردازیم و با برنامه ریزی آنها را حل کنیم. باید مسئولان با مدیریت جهادی برای حل مسائل به خوبی بکوشند و از مردم عزیز حمایت کنند. مردم نیز با درک شرایط به تعالی نظام جمهوری اسلامی یاری رسانند.

🔹عبدالکریم جمیری شکست دشمن را حتمی دانست و بیان داشت: هیچ وقت خواب دشمنان برای شکست نظام برآورده نخواهد شد. این نظام سربلندتر از همیشه با پیشرفت در عرصه های مختلف دشمن را مایوس خواهد کرد. ایران سربلند، استکبار جهانی را به ذلت کشانده است و با سربلندی هر چه تمام برای پیشرفت و آبادانی و کرامت مردم گام های بلندتری برخواهد داشت. آن روز با حضور شما مردم دیر نیست.

شناسه خبر : 6304
تاریخ : 1401/12/27 07:29:39
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/n1L1oI
نویسنده خبر :
X

🔶 آیدا عالی پور
🔹 روزنامه نگار
🔹 دانشجوی کارشناسی معماری دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر
🔹 کاردانی مشاوره
🔹 مسئول سایت دریاکنار
🔹 جوانترین خبرنگار عضو صندوق هنر وزارت ارشاد در کشور
🔹 عضو انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 

برچسب ها #ایران اسلامی #پیشرفت #مسئولیت #نشریه دریاکنار

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا