آخرین اخبار
بازدید میدانی فرماندار بوشهر به همراه اعضای شورای ترافیک شهرستان بوشهر از نقاط حادثه خیز شهر چغادک
بازدید میدانی شورای ترافیک شهرستان بوشهر با حضور فرماندار بوشهر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر و به منظور بهبود عبور و مرور در سه راهی شهرچغادک و برون شهر از مسیر آرامستان شهر چغادک انجام شد.

به گزارش دریاکنار و نقل از روابط عمومی فرمانداری بوشهر، در این بازدید، فرماندار بوشهر،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر،فرمانده پلیس راه استان، رئیس اداره فنی وعمرانی فرمانداری بوشهر، پلیس راهور، شورای شهرچغادک و مشاور ترافیکی با حضور در نقاط حادثه خیز شهر چغادک، از نزدیک مسائل و مشکلات ترافیکی شهر را بررسی و راهکارهای مناسب جهت رفع مسائل و ایمن سازی نقاط حادثه خیز را ارائه نمودند. این مشکلات ترافیکی قرار است با فوریت از سوی راهداری ،شهرداری و توسط مشاور ترافیکی مرتفع گردد.
صالح رحیمی فرماندار بوشهر با اشاره به مسائل متعدد ترافیکی موجود در سطح شهر می گوید: شهرستان بوشهر با مشکلات ترافیکی متعددی رو به رو است و شورای ترافیک شهرستان با جدیت پیگیر رفع این مشکلات است. 
وی افزود: همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان برطرف شود و ایمن‌سازی، سرعت‌گیرها، اجرای خط‌کشی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز از جمله کارهایی است که باید انجام شود

شناسه خبر : 10900
تاریخ : 1402/6/17 07:50:31
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/YBE4FN
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #بازدید #میدانی #چغادک

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.