آخرین اخبار
💢توسعه و نوسازی بیش از ۱۰۰ کیلومتر خطوط آبرسانی استان بوشهر
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت:بیش از هزار میلیارد ریال برای توسعه و نوسازی خطوط و شبکه‌های آبرسانی استان بوشهر اختصاص یافت.

عبدالحمید حمزه پور افزود: از مجموع این اعتبارات ۵۳درصد درحوزه شهری واز محل اعتبارات ملی واستانی، نیز ۳۶ درصد درحوزه روستایی و ازمحل اعتبار حوزه استانی، مناطق محروم سفرریاست جمهوری ومنابع داخلی وملی تاکنون تخصیص یافته است.

وی گفت: هزینه‌های جاری از محل درآمد‌های شرکت و هزینه‌های توسعه‌ای و سرمایه‌ای از محل اعتبارات عمرانی ملی و استانی تأمین می‌شود.

حمزه‌پور اجرای ۶۰ کیلومتر توسعه شبکه آبرسانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: هرساله طبق برنامه و باتوجه به توسعه شهر‌ها وروستا‌ها ودرنتیجه افزایش تقاضا عملیات توسعه شبکه به طور مداوم انجام می‌شود که امسال علاوه توسعه شبکه آبرسانی، بیش از ۴۵ کیلومتر شبکه‌های فرسوده نیزنوسازی شده است.

وی از اجرای۲۰ کیلومتر خط انتقال آب خبر داد و بیان کرد: در این راستا ۷ کیلومتر خط انتقال آب نوسازی شده است.

حمزه پور افزود: امسال به منظور افزایش تولید وتامین آب آشامیدنی مشترکین ۳۷ حلقه چاه با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال حفر، کف‌شکنی و تجهیز شده است.

وی گفت: برای ارتقای خدمت رسانی آب آشامیدنی به مشترکین ۷۳ ایستگاه پمپاژ آب استان بهسازی شد ه است.

حمزه پور افزود: به منظور توزیع عادلانه آب، تعیین میزان دقیق آب آشامیدنی آب این روستا‌ها و برای سامان‌دهی و پیش‌گیری و جمع‌آوری موارد هدررفت و مصارف غیرمجاز آب، در ورودی ۵۰ روستا کنتور نصب شده است.

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/jIf3yG
بالا