آخرین اخبار
تکریم و معارفه رئیس آبفا منطقه شبانکاره
به گزارش دریاکنار و نقل از روابط عمومی بخشداری شبانکاره، مراسم تکریم و معارفه رئیس آبفا بخش شبانکاره با حضور حسینی بخشدار شبانکاره و رمضانی مدیر آبفا شهرستان دشتستان برگزار شد.

بخشدار شبانکاره در این جلسه اظهار داشت: مقوله آب، یکی از موضوعات مهم و اساسی بخش است و به دلیل محدودیت آن، برنامه ریزی لازم برای تامین و توزیع آن خصوصاً در فصول گرم سال می بایست در دستور کار شرکت آبفا قرار گیرد. خوشبختانه به دلیل پاییز و زمستان نسبتاً خوبی که امسال در کشور داشته ایم وضعیت آبی بهتری نسبت به سالهای گذشته داریم با این وجود مدیریت این منابع آبی بدون همراهی مردم در زمینه صرفه‌جویی در مصرف، امکان پذیر نیست و همراهی و همدلی مردم نیازمند فرهنگ سازی است.

وی بیان کرد : از همان روزهای ابتدایی ورود بنده به بخش شبانکاره، با تنش آبی در شهر و روستاهای بخش روبرو بودیم و طی این مدت به همت مدیریت آبفا، شوراها و دهیاران کارهای بسیار خوبی به ویژه در حوزه نوسازی خطوط و تامین آب شرب بخش صورت گرفت و کمک خواهد کرد مردم محترم بخش در زمینه آب شرب با مشکلات کمتری روبرو باشند.

در پایان این جلسه، از مهندس مجاهد رئیس اسبق آب و فاضلاب بخش تقدیر و مهندس خاطری به عنوان سرپرست آب و فاضلاب بخش شبانکاره معرفی گردید.

شناسه خبر : 6261
تاریخ : 1401/12/24 19:24:29
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/jXSp6d
نویسنده خبر :
X

🔶 آیدا عالی پور
🔹 روزنامه نگار
🔹 دانشجوی کارشناسی معماری دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر
🔹 کاردانی مشاوره
🔹 مسئول سایت دریاکنار
🔹 جوانترین خبرنگار عضو صندوق هنر وزارت ارشاد در کشور
🔹 عضو انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 

برچسب ها #انتصاب #تکریم و معارفه #رئیس آبفا #شبانکاره #نشریه دریاکنار

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا