آخرین اخبار
حضور حجت الاسلام زاهددوست در نماز جمعه به همراه دختر خردسالش
حجت الاسلام علی زاهددوست، امام جمعه محبوب شهرستان دشتی، در اقدامی جالب و صمیمانه، روز جمعه این هفته در نماز جمعه در این حضور معنوی، دختر خردسال خود را نیز به همراه داشتند، این اقدام ایشان، بازتاب گسترده‌ای در بین نمازگزاران و مردم شهرستان دشتی داشته و مورد استقبال و تحسین قرار گرفته است.

حضور حجت الاسلام زاهددوست به همراه دخترشان در نماز جمعه، صحنه‌های زیبایی را خلق کرد و نشان‌دهنده توجه و اهتمام ایشان به تربیت دینی فرزندان و نسل آینده بود. 

این اقدام همچنین فرصتی را برای دختر ایشان فراهم کرد تا از نزدیک با فضای معنوی نماز جمعه آشنا شده و به آموزه‌های دینی و اسلامی مأنوس گردد.

بسیاری از نمازگزاران، این اقدام حجت الاسلام زاهددوست را ابتکاری ارزشمند و الگویی مناسب برای سایر مسئولین و خانواده‌ها دانستند، حضور ایشان به همراه فرزندشان در نماز جمعه، نشان می‌دهد که دین مبین اسلام، توجه ویژه‌ای به تربیت فرزندان و نهادینه کردن ارزش‌های دینی در نسل نو دارد.

امید است که این اقدام ارزشمند حجت الاسلام زاهددوست، الگویی برای سایر مسئولین و خانواده‌ها باشد تا با حضور فعال در نماز جمعه و سایر برنامه‌های مذهبی، به تربیت دینی فرزندان خود اهتمام ورزند و زمینه‌های رشد و تعالی نسل آینده را فراهم کنند.

​​​​​​

شناسه خبر : 15254
تاریخ : 1403/2/22 10:36:05
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/P6AdWP
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #زاهد دوست #دختر #خردسال

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.