آخرین اخبار
دستگيري قاتل فراري در بوشهر
رئيس پليس آگاهي استان از دستگيري فردي خبر داد که پس از ارتکاب قتل جواني 36 ساله، به يکي از شهرستان هاي استان اصفهان گريخته بود.

به گزارش دریاکنار و نقل از خبرنگار خبرگزاري پليس، سرهنگ جوشن سهرابي بيان داشت: فروردين  امسال  پس از وقوع قتل جواني 36 ساله در يکي از محلات شهر بوشهر، رسيدگي به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وي ادامه داد: کارآگاهان با انجام کارهاي اطلاعاتي در يک عمليات ضربتي و غافلگيرانه  با همکاري  پليس آگاهي استان اصفهان موفق به شناسايي مخفيگاه قاتل فراري تبعه افانستان، در يکي از شهرستان هاي استان اصفهان شده و پس از اعزام به اين شهر و هماهنگي هاي لازم با مرجع قضائي ، طي عملياتي منجسم موفق به دستگيري قاتل و همدست وي شدند.
سرهنگ سهرابي با اشاره به انتقال فرد قاتل 26 ساله به بوشهر و اعتراف وي به ارتکاب قتل، گفت: اين شخص در بازجويي ها عنوان کرد: به علت اختلافات شخصي درصدد انتقام جويي برآمده و با چاقويي که در اختيار داشته است مقتول را با همکاري همدستش به  قتل رسانده و  متواري شده بود.

شناسه خبر : 15212
تاریخ : 1403/2/20 08:06:49
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/qPq3Z1
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #پليس #قاتل فراري #رئيس پليس آگاهي #پلیس بوشهر #دریاکنار

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.