آخرین اخبار
رئیس کل دادگستری استان بوشهر: خدمت به مردم وظیفه ما است
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه خدمت به مردم وظیفه ما است، گفت: دادگستری استان هر جایی که نفع آن به مردم می‌رسد ورود کرده و در حوزه بهداشت و درمان نیز جهت ارتقا سلامت در استان در کنار آن‌ها خواهد بود تا مسایل و مشکلات حل شود.

مهدی مهرانگیز همراه رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان با حضور در مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر ضمن بیان تبریک ولادت حضرت زینب (س) در جمع پرستاران و پزشکان این مجموعه گفت: تلاش‌ها و زحمات شما‌ها بر کسی پوشیده نیست، زیرا به صورت شبانه‌روزی در این مجموعه مشغول به فعالیت و خدمت‌رسانی به بیماران هستید که از شما‌ها و کلیه پرستاران و پزشکان استان در این مناسبت مهم تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم وظیفه ما است، افزود: باید از تلاش‌های پرستاران و پزشکان که در راستای حفظ سلامت مردم فعالیت می‌کنند، تقدیر شود و البته مسئولین این امر باید حقوق و مزایای پرستاران و پزشکان را مدنظر قرار داده تا به‌موقع پرداخت شود.

مهرانگیر با اشاره به مسائلی که درحوزه بهداشت و درمان وجود دارد گفت: دادگستری استان در هرجایی که نفع آن به مردم می‌رسد ورود می‌کند و در این حوزه نیز جهت ارتقا سلامت در استان در کنار آن‌ها خواهد بود تا مسایل و مشکلات حل شود.

وی ضمن تشکر از اقدامات رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و رئیس مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر گفت: این بیمارستان ۶۰ تخت خوابی برای استان بوشهر که تعداد بیماران قلبی آن خیلی بیشتر از این است، ظرفیت بسیار کمی دارد که باید در راستای توسعه و گسترش این بیمارستان که حداقل ۲۰۰ تخت‌خوابی با امکانات و تجهیزات کامل باشد، اقدام شود تا مردم استان بوشهر مجبور نشوند جهت درمان خود به استان فارس یا جا‌های دیگر مراجعه کند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر تصریح کرد: مسائل و مشکلاتی در حین و قبل از بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص مکان، امکانات و تجهیزات این بیمارستان مطرح کردند که پیگیری‌های لازم از سوی دادگستری استان بوشهر انجام خواهد گرفت.

در این بازدید رئیس کل دادگستری استان بوشهر ضمن بررسی از روند ارائه خدمات در این مرکز و صحبت با بیماران با اهدای گل و شیرینی از زحمات پرستاران و پزشکان این مجموعه تقدیر و تشکر کرد. 

 

منبع: خبرگزاری میزان

شناسه خبر : 12499
تاریخ : 1402/8/29 09:37:40
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/egTIc7
نویسنده خبر :
X

🔶سعاد نصاری
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 گوینده 
🔹 مدیر امور تدوین و صدا

🔹 مدیر امور اداری مالی تعاونی مسکن مهر (شماره 2 استان بوشهر)
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

برچسب ها #مهدی مهرانگیز #دادگستری #خدمت به مردم #حوزه بهداشت و درمان #مرکز آموزشی #درمانی #قلب #استان بوشهر

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.