آخرین اخبار
سنگ شکن برون اندامی بیمارستان سلمان فارسی بوشهر به چرخه فعالیت بازگشت
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:دستگاه سنگ شکن برون اندامی بیمارستان سلمان فارسی بوشهر آماده ارائه خدمت به مراجعین می باشد.

به گزارش نشریه دریاکنار و نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان؛دکتر حسن اسماعیلی مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با اعلام این خبر گفت: این دستگاه که بعلت خرابی و نبودن قطعه بیش از یکسال از چرخه فعالیت خارج شده بود مجددا راه اندازی و آماده خدمت به مراجعین می باشد.

وی اظهار داشت: متاسفانه برخی مشکلات فراسازمانی و قوانین سخت گیرانه باعث شده بود که انجام فرایند تعمیر و راه اندازی مجدد دستگاه بطول بیانجامد که خوشبختانه با پیگیریهای صورت گرفته تعمیر دستگاه محقق شد.

دکتر اسماعیلی ضمن قدردانی از صبوری بیماران نیازمند به خدمات سنگ شکن اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزیهای انجام شده دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در سیستم ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان سازمان در سطح استان نباشیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر افزود: پذیرش بیماران سرپایی جهت انجام خدمات سنگ شکن برون اندامی در حال حاضر سه روز در هفته می باشد که در آینده نزدیک با جذب نیروی انسانی مورد نیاز زمان خدمت رسانی به مراجعین افزایش خواهد یافت.

نویسنده خبر : آیدا عالی پور
شناسه خبر : 1926
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/RXLhLG
برچسب ها سنگ شکن برون اندامی بیمارستان سلمان فارسی مدیر درمان دکتر حسن اسماعیلی نشریه دریاکنار

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا