آخرین اخبار
"شهید عاشوری" محور مبارزه منطقه جنوب کشور علیه رژیم پهلوی بود
استاندار بوشهر با بیان اینکه شهید حجت‌الاسلام ابوتراب عاشوری نقش مهمی در آگاهی مردم داشت گفت: این شهید به‌عنوان پرچمدار نهضت مبارزه با رژیم طاغوت، محور مبارزه در منطقه جنوب کشور علیه رژیم پهلوی بود

احمد محمدی‌زاده در دیدار با خانواده شهید حجت‌الاسلام ابوتراب عاشوری از مبارزان دوران طاغوت نقش این شهید در مبارزه با رژیم پهلوی را مهم دانست و اظهار داشت: شهید عاشوری مصداق واقعی آیه قرآن کریم محسوب می‌شود که هرگز گمان نکنید کسانیکه در راه خدا کشته شدند، مرده هستند، بلکه آنان زنده‌اند و نزد پروردگار عالم روزی داده می‌شود.

وی اهدا نظام علوی و فاطمی را بزرگترین نعمت شهدا به مردم دانست و بیان کرد: شهدا نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و حضرت امام راحل با شناختی که نسبت به شهید عاشوری داشتند پس از شهادتش پیام صادر کردند.

استاندار بوشهر شهید عاشوری را محور مبارزه منطقه جنوب کشور دانست و خاطر نشان کرد: با بررسی اسناد ساواک، مشخص شد شهید ابوتراب عاشوری دائم مورد رصد و پایش ساواک قرار داشت و این شهید خطر جدی برای رژیم طاغوت بود و تمام فعالیت‌های آن مورد بررسی و تعقیب قرار می‌گرفت.

محمدی‌زاده با بیان اینکه شهید عاشوری به‌عنوان محور مبارزه منطقه جنوب کشور بود خاطر نشان کرد: این شهید به‌عنوان پرچمدار نهضت مبارزه با رژیم طاغوت و سند افتخار استان بوشهر در مبارزه با رژیم پهلوی در پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی باتأکید بر ادامه راه شهیدان تصریح کرد: ادامه راه شهیدان و حراست و صیانت از میراث گرانبها آنان که نظام اسلامی است لحظه‌ای درنگ و کوتاهی نمی‌شود و تا جان در بدن داریم برای بقا این نظام الهی مجاهدت می‌شود.

نویسنده خبر : سهیلا سلطانی
شناسه خبر : 1818
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/6bwnPx
برچسب ها ابوتراب عاشوری استاندار شهید عاشوری

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا