آخرین اخبار
💢عملیات اجرایی ساختمان دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس با حضور مسئولین وزارت عتف آغاز شد
دکترعبدالمجید مصلح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰.۲.۱۶ از آغاز عملیات اجرایی دانشکده کسب و کار و اقتصاد خبر داد.

این دانشکده از مصوبات سفر ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۷ به استان بوشهر می باشد، و عملیات اجرایی ساخت آن  در ضلع جنوبی پردیس  اصلی دانشگاه با متراژ ۴۵۰۰ متر مربع (بدون احتساب هم کف) درسه طبقه  آغاز شده است.
وی افزود: این دانشکده بر اساس یکی از مزیت‌های محلی استان بوشهر در حوزه کسب و کار و تجارت طراحی شده و می‌تواند در بازآفرینی جایگاه تاریخی این استان به عنوان یک بندر کهن و دروازه صادرات و واردات کشور نقش آفرینی کند.
مصلح ادامه داد: دانشکده کسب و کار و اقتصاد بوشهر نخستین دانشکده‌ای است که با رویکردهای جدید و با هدف تربیت نیروی انسانی، پرورش مدیران شایسته، کارآفرین و تراز جهانی برای حوزه صنعت و بازرگانی راه اندازی می‌شود.
رئیس دانشگاه خلیج فارس داشت: دانشکده کسب و کار و اقتصاد به عنوان بخشی از زیست بوم کارآفرینی دانشگاه، تربیت مدیران و نیروی انساني مورد نیاز برای تجاری سازی را به عهده خواهد داشت.
لازم به ذکر است شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در جلسه پنجم مرداد ماه ۱۳۹۹ خود با توجه به مصوبه نود و هشتمین جلسه کمیسیون آموزش عالی با ایجاد دانشکده کسب و کار و اقتصاد با گروه‌های آموزشی مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، حسابداری و اقتصاد در دانشگاه خلیج فارس موافقت کرد. این دانشکده تا تکمیل ساختمان آن در بخشی از ساختمان دانشکده ادبیات و علوم انسانی به فعالیت خود ادامه می دهد.

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/SSF0oC
بالا