آخرین اخبار
غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا با حضورمدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان بوشهر
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر ، مدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان بوشهر با حضور در گلزار شهدا ، مزار شهدای انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و مدافعان حرم را غبارروبی و عطرافشانی کردند .عباس دیری ،سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهردر این آئین معنوی در جمع کارکنان تامین اجتماعی با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان گفت : زیارت قبور مطهر شهدا نماد احترام به ارزشهای والایی است که مردم عزیز برای آرمان های مقدس انقلاب اسلامی قائلند. وی این حضور را فرصتی برشمرد تا تجدید میثاقی دوباره باشد برای اهداف و آرمانهای بلندی که برای آن اقشار مختلف مردم خون پاک خود را نثار آن کرده اند و مسئولیت حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی را بر دوش یکایک آحاد ملت بزرگ ایران قرار داده اند .

دیری با تاکید براینکه خشنودی شهدای گرانقدر ایران اسلامی ، سربلندی کشور و خدمت صادقانه به مردم است ، توجه به نیازهای مردم و رفع موانع و مشکلات را امری مهم برشمردند .

گفتنی است روسای شعب یک و دو بوشهر ،نماینده گزینش ، امور ایثارگران و جمعی از همکاران فرزندشهید و خانواده ایثارگرو جانباز در این مراسم حضور داشتند . 

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/mAKNNe
بالا