آخرین اخبار
محمد شیخان به هلدینگ خلیج فارس رفت و جایگزین حجت نظری شد.
طی حکمی از سوی علی عسکری مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، محمد شیخان به مدیرعاملی شرکت پازارگاد منصوب شد.

در متن این حکم آمده است: با عنایت به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند جناب عالی، به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد منصوب می‌شوید. همچنین در این حکم از تلاش‌های آقای نظری در دوران مسئولیتش قدردانی شده است.

گفتنی است محمد مجاور شیخان پیش از این سوابقی از جمله مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت کاغذ سازی کاوه به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین، مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت دخانیات ایران، مشاور مدیرعامل و معاون توسعه و زیر ساخت هلدینگ قند و نیشکر خراسان رضوی، مشاور مدیرعامل و مسؤول سهامداران شرکت پارس ام سی اس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، دبیر شورای عالی فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین، دبیر ستاد بسیج سازندگی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ و دبیر گروه‌های جهادی خدمت و محرومیت زدایی، رئیس مرکز پژوهش و اسناد ریاست جمهوری، رئیس دانشکده رسانه دانشگاه صدا و سیما، رئیس اندیشکده تحول و کارآمدی، رئیس دانشگاه علمی کاربردی سروش صدا و سیما و معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور را در سوابق مدیریتی خود دارد.

محمد شیخان به هلدینگ خلیج فارس رفت

 

 

شناسه خبر : 6277
تاریخ : 1401/12/25 13:42:24
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/mqfSL3
نویسنده خبر :
X

🔶 آیدا عالی پور
🔹 روزنامه نگار
🔹 دانشجوی کارشناسی معماری دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر
🔹 کاردانی مشاوره
🔹 مسئول سایت دریاکنار
🔹 جوانترین خبرنگار عضو صندوق هنر وزارت ارشاد در کشور
🔹 عضو انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 

برچسب ها #محمد شیخان #هلدینگ خلیج فارس #جایگرین #حجت نظری #نشریه دریاکنار

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا