آخرین اخبار
مسیرهای راهپیمایی روز قدس در البرز اعلام شد
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ابراهیمیان روز پنچ شنبه در گفت و گو با  دریاکنار از مسیر های تعیین شده راهپیمایی روز قدس در روز جمعه راس ساعت 11 خبر داد. وی نیز از اهمیت حضور مردم در این روز مهم جهان اسلام گفت و خاطر نشان کرد : حضور احاد مردم سیلی محکمی بر چهره کریح اسراِِییل است.

مسیر های عنوان شده به شرح زیر است:

مسیر  راهپیمایی در کرج، میدان توحید -امام زاده حسن (ع) مصلی بزرگ امام خمینی (ره) و سخنران رئیس سازمان عقیدتی ،سیاسی ارتش جمهوری اسلامی است.

مسیر راهپیمایی در شهرستان اشتهارد از گلزار شهدا به سمت مسجد جامع - خیابان چمران و مصلی نماز جمعه، در شهرستان طالقان از میدان معلم به سمت مصلی نماز جمعه و در فردیس، مسیر اول از فلکه چهارم به سمت فلکه اول تا مصلی نماز جمعه
مسیر دوم شهرک ۱۷ شهریور مسجد امام حسین بلوار طالقانی به سمت مصلی نماز جمعه خواهد بود.

وی افزود: مسیر راهپیمایی روز قدس در هشتگرد از میدان امام خمینی(ره) به سمت مصلی نماز جمعه و در شهر جدیدمهستان(شهرجدید هشتگرد)  از میدان شهرداری به سمت مصلی نماز جمعه است.

در شهرستان نظرآباد مردم در روز قدس  از مسجد غدیریه- میدان لاله خیابان انقلاب -خیابان شهید بهشتی - خیابان شهید شیرودی -  بلوار شهید سلطانی به سمت مصلی نماز جمعهراهپیمایی خواهند داشت.

مسیر رهپیمایی در مهرشهر کرج  از بلوار امام خمینی (ره) - خیابان پنجم شرقی به سمت مصلی نماز جمعه، کمالشهر از میدان شهرداری به سمت چهاراه ولی عصر به سمت مصلی نماز جمعه و مشکین دشت از خیابان شهید هدایت کار به سمت گلزار شهدا گمنام خواهد بود.

 در شهرستان چهار باغ مسیر راهپیمایی روز قدس از مسجد جامع حافظه- خیابان شهید قره حسنلو -خیابان ایت الله طالقانی -خیابان شهید نظری به سمت مصلی نماز جمعه ، بخش آسارا  مسیر اول جاده چالوس دوراهی شهرستانک به سمت مصلی نماز جمعه و مسیر دوم جاده کرج - چالوس دوراهی خوزنکلا به طرف زمین ورزشی سد امیر کبیر (کمپ ۳) است.

وی خاطرنشان کرد: مسیر راهپیمایی روز قدس در شهر ماهدشت نیز از مساجد به سمت میدان نماز ساعت۱۱:۳۰ از میدان نماز و سپس مصلی نماز جمعه آن ا ست.

وی در آخر افزود: در این چند روز اخیر که تعدادی از جوانان فلسطینی به شهادت رسیده اند وظیفه داریم این شهدا را در روز قدس پررنگ کنیم و به همه اعلام کنیم آن ها شهدای عزیز مقاومت هستند و جایگاه آن ها در نزد ما هم عزیز است و تمثال این شهدا را در همه جا منتشر کنیم.

نویسنده خبر : شبنم میرزایی وند
شناسه خبر : 1850
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/wQseZz

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا