آخرین اخبار
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر : مدیران ارتباط خود را با صدا و سیما و سایر رسانه ها تقویت کنند
پورات با اشاره به اینکه مدیران ارتباط خود را با صداوسیمای مرکز بوشهر و سایر رسانه ها تقویت کنند، خاطرنشان کرد: مدیران استان پاسخگویی در برابر رسانه ها در راستای تبیین خدمات ارزنده و بی‌شمار دولت به عنوان یک اصل دنبال کنند و در برنامه های گفتگویی، انتقادی و عملکردی طبق دستور استاندار بوشهر حضور فعال داشته باشند.

 

به گزارش دریاکنار و نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، اکبر پورات در جمع مدیران استان بوشهر اظهار داشت: با اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها، فعالیت هواداران کاندیدا بیشتر شده که این امر مغایر قانون است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: در این راستا به استناد ماده 73 و 75 قانون انتخابات که به تمامی مدیران دستگاه های اجرایی ابلاغ شده، مراقبت ویژه ای در خصوص فعالیت های انتخاباتی در ساعات اداری و یا جانبداری از داوطلبان به هر نحوی که مجموعه دولت و ستاد انتخابات را متهم به عدم رعایت بی طرفی می کند، داشته باشند.

وی گفت: از ویژگی های برجسته قانون انتخابات جدید، موضوع رعایت عدالت و ایجاد فرصت برابر در خصوص تبلیغات برای تمامی داوطلبان است.

پورات افزود: در همین راستا، قانون مقرر داشته تا هیات بررسی تبلیغات یک هفته پس از ثبت نام به استناد ماده 81 تشکیل شده و این موضوع را دنبال کند و دستگاه های موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری را موظف کرده تا امکاناتی که می شود در زمینه تبلیغات عمومی برای انتخابات استفاده کرد تا یک ماه پیش از شروع تبلیغات به این هیات که با ریاست استاندار یا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار می شود معرفی کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر عنوان کرد: انتخابات موضوع مهم و تکلیف همگانی است و همه ظرفیت های استانی باید برای برگزاری انتخاباتی باشکوه پای کار باشد و در این راستا طبق ماده 13 قانون انتخابات مطابق قانون عمل خواهیم کرد و با هیچ دستگاهی تعارفی نخواهیم داشت.

 
شناسه خبر : 12456
تاریخ : 1402/8/27 10:16:56
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/cCd2pg
نویسنده خبر :
X

🔶  الهام هژبری
🔹 روزنامه نگار 

🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران

🔹 روزنامه نگار مورد تایید وزارت ارشاد

🔹 عضو صندوق هنر 

🔹  کارشناس مجموعه روانکاوی استاد ابوالقاسم صیادی

🔹 مدیر امور آموزشی موسسه فرهنگی هنری

🔹 متصدی امور قراردادهای حقوقی

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
tagName: -
position: -
top: -
left: -
right: -
bottom: -
display: -
fontSize: -
fontWeight: -
textAlign: -
color: -
backgroundColor: -
overflow: -
boxSizing: -
transform: -
zIndex: -
w   1005    
h    295.898
 
 
 
 
 

295.898

1005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
برچسب ها #استانداری #صداسیما #رسانه #پورات #دریاکنار

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.