آخرین اخبار
پیشنهاد دریاکنار؛ به داوطلبینی که تایید صلاحیت خود را در فضای مجازی منتشر کردند، رای ندهید
پس از اتمام زمان فرآیند احراز صلاحیت داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی و گمانه زنی های فضای مجازی درخصوص تایید، رد یا عدم احراز صلاحیت افراد، برخی از داوطلبین تحت تاثیر این فضا قرار گرفته و اقدام به انتشار تایید صلاحیت خود نمودند تا تحت تاثیر فضای مجازی مسموم خدشه ای به صلاحیت ایشان وارد نگردد.

🔖پیشنهاد دریاکنار این است که ایشان شایسته اعتماد مردم نمی باشند:
چرا که
1. اعتماد ایشان به شایستگی و صلاحیت خود در حداقل ترین حالت ممکن قرار داشت که با یک تلنگر فضای مجازی تحت تاثیر قرار گرفتند.

2. نماینده باید از شجاعت کامل برخوردار باشد که اگر با جوسازی مبنای خدشه دار نمودن موقعیتش پیش آمد، استوار گام بردارد و با عملکردش اثبات کند نه انتشار صلاحیتی ابتدایی.

3. صلاحیت نهایی برای داوطلبین طی سه مرحله صورت می شود، یعنی مرحله شهرستانی، استانی و کشوری و رد یا عدم احراز تا مرحله نهایی از جایگاه ارزش گذاری برخوردار نمی باشد، اتفاقا داوطلبی شایسته احترام است که در مرحله شهرستانی و استانی رد یا عدم احراز گردد و در مرحله کشوری دو مرحله قبلی را ابطال نماید چرا که این نماینده دار خصوصیا ارزنده در پیگیری امور خود و در آینده (مردمان حوزه انتخابیه) می باشد.

4. نماینده ای که با یک تایید صلاحیت شهرستانی برطبل شادانه می کوبد آدم سطحی نگری می باشد که در ذهنش گام های بلند تداعی نشده است.

5. آخرین نکته این است که قانون حتی انتشار اسامی داوطلبین را ممنوع اعلام کرده چه برسد به اعلام تایید صلاحیت، پس این فرد که از ابتدا قانون گریزی در دستور کار قرار داده است نمی تواند انسان قانونمندی جهت پیشبرد اهداف استان یا حوزه انتخابیه خود باشد.

دریاکنار نکاتی را همواره جهت رسیدن به گزینه شایسته نمایندگی حوزه های انتخابیه در مجلس شورای اسلامی بیان می کند، امیدواریم مورد توجه واقع گردند.

 
شناسه خبر : 12448
تاریخ : 1402/8/26 12:49:00
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/0sR0i5
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #پیشنهاد دریاکنار #تایید صلاحیت #فضای مجازی #رای

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.