آخرین اخبار
کتاب " حسین مسیح " اثر کوثر دانش منتشر و راهی بازار کتاب شد
کتاب «حسینِ مسیح» نوشته کوثر دانش در ۱۹۸ صفحه و با شمارگان ۲۰۰ نسخه به‌تازگی توسط انتشارات سرو موزه ملی و دفاع مقدس منتشر و راهی بازار نشر شده است

کتاب " حسین مسیح " اثر کوثر دانش منتشر شد 

 

کتاب «حسینِ مسیح» نوشته کوثر دانش در ۱۹۸ صفحه و با شمارگان ۲۰۰ نسخه به‌تازگی توسط انتشارات سرو موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منتشر و راهی بازار نشر شده است.

 

«حسین مسیح» مجموعه داستان‌های کوتاه (مینیمال) با موضوع نهضت عاشورا و پیوند آن با دفاع مقدس می‌باشد که نویسنده در ۱۱۴ داستان به قلم تحریر در آورده است و ترتیب چینش داستان‌ها بر مبنای محتوای آثار، ابتدا عاشورایی است و سپس کم کم به سمت محتوای دفاع مقدسی پیش می‌رود و گاهی هر دو محتوا در کنار هم داستان را عاشورایی - دفاع مقدسی می‌کنند. در این مجموعه داستان کرونایی- عاشورایی نیز مشاهده می‌کنیم که از نوآوری و دید روزآمد برخوردار است.

 

شناسه خبر : 6313
تاریخ : 1401/12/27 13:52:22
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/tIObBy
نویسنده خبر :
X

🔶مهدی بیرانوند 
🔹متخلص به روژمان 
🔹نویسنده و روزنامه‌نگار لرستانی 
🔹بعنوان سرپرست نویسندگان و شاعران خانه ناشران ایران (حوزه مشق) و گروه کشف استعداد برتر ایران از سوی دکتر فردین احمدی انتخاب شد.

برچسب ها #کتاب حسین مسیح #کوثر دانش #معرفی کتاب #تازه های نشر #دریاکنار

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.