آخرین اخبار
۱۵ منتخب اتاق بازرگانی استان بوشهر مشخص شدند
با شمارش آرای انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر۱۵ منتخب اتاق بازرگانی استان بوشهر مشخص شدند. در این انتخابات که ( شنبه ۲۰ اسفند ) در محل اتاق بازرگانی با مشارکت ۶۲۰ نفر از اعضای اتاق برگزار شد، ۵ نفر در حوزه بازرگانی، ۵ نفر در حوزه صنعت، ۳ نفر در حوزه کشاورزی و ۲ نفر در حوزه معدن با رای اعضا، انتخاب و برای یک‌ دوره چهار ساله، سکان اتاق بازرگانی را در دست می‌گیرند.

بر اساس این گزارش، در حوزه بازرگانی، خورشید گزدرازی، عبدالرسول ابراهیمی، حسین مظفری، میلاد خوددامی و سجاد یکوکسان انتخاب شدند.

در حوزه صنعت نیز سید جبار موسوی، ندیر پورجم، سید حسین رضوی، محمدصادق علامی و آرمان گتویی‌ زاده انتخاب شدند.

در حوزه کشاورزی امیر شهریاری، ابراهیم زکی و اسماعیل مومنی برگزیده شدند و در حوزه معدن نیز احمد مرادی و عباس موحدفر انتخاب شدند.

خورشید گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی بوشهر در پایان شمارش آرااظهار داشت: انتخابات در آرامش کامل و با مشارکت قابل توجه اعضا برگزار شد.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم جواب اعتماد اعضا را با عملکرد مناسب و افزایش سطح کیفی فعالیت‌ها بدهیم و رضایت خاطر این عزیزان و مردم شریف استان بوشهر را فراهم کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر خاطر نشان کرد: در چهار سال اخیر با تمام وجود در راستای توسعه و پیشرفت استان در کنار مدیران اجرایی و نمایندگان مجلس و فعالان بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی فعالیت کردیم و هیچ فرصتی را در این مسیر هدر ندادیم.

شناسه خبر : 6165
تاریخ : 1401/12/21 04:17:54
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/TtuMvW
نویسنده خبر :
X

🔶 آیدا عالی پور
🔹 روزنامه نگار
🔹 دانشجوی کارشناسی معماری دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر
🔹 کاردانی مشاوره
🔹 مسئول سایت دریاکنار
🔹 جوانترین خبرنگار عضو صندوق هنر وزارت ارشاد در کشور
🔹 عضو انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 

برچسب ها #اتاق بازرگانی #صنایع و معادن #بوشهر #نشریه دریاکنار

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا