آخرین اخبار


به گزارش دریاکنار و نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، در متن ابوالحسن عالی آمده است: ۲ مارس برابر با ۲ فروردین، از سوی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی آب نام‌گذاری شده است و فلسفه نامگذاری این روز ترویج و آگاه ‌سازی مردم در مورد ارزش حیاتی آب است.

پیام تبریک مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

دیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در پیامی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، ماه پاکى و روشنى را به همه مؤمنان و روزه داران بویژه همکاران ارجمند و خانواده هاى محترم مجتمع گاز پارس جنوبی، تبریک و تهنیت گفت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در پیامی عید نوروز باستانی را تبریک گفت

در آستانه رسیدن عید نوروز باستانی و رقص گل‌های بهاری و آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را خدمت اورژانسی‌ها و خانواده محترمشان در جای‌جای این خطه‌ی جنوب تقدیم می‌دارم و در پرتو لطف بیکران الهی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را برایشان آرزومندم.
معاون استاندارِ بوشهر در پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفتند دکتر باستین (معاون استاندار بوشهر) طی پیامی فرا رسیدن سال جدید (۱۴۰۲) را به بوشهریان تبریک گفتند.
پیام تبریک مهندس ابوالحسن عالی مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر به مناسبت آغاز سال نو به استقبال بهار و آغاز سال جدید می رویم سالی که به رایحه ماه مبارک رمضان، ماه عبودیت و بندگی حق ورحمت وغفران عطرآگین گردیده است.
۱۴۰۲، سال «مهار تورم و رشد تولید» رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی سال ۱۴۰۲، سال جدید را به‌عنوان سال «مهار تورم و رشد تولید» نامگذاری کردند.
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
پیام تبریک مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر به مناسبت فرارسیدن عید نوروز مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر فرا رسیدن عید نوروز1402 را تبریک گفت .
پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به مناسبت فرارسیدن سال نو مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با صدور پیامی فرارسیدن سال نو را به فعالان حوزه صنعت حمل و نقل دریایی کشور و جامعه بزرگ دریایی و بندری استان بوشهر تبریک گفت.
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت فرا رسیدن نوروز رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز پیام تبریکی صادر کرد.
بالا