گلچینی از فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی بوده که در توسعه آگاهی عمومی ایفای نقش می نمایند
اخبار فوری
آخرین اخبار


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: دومین جایزه جوانی جمعیت استان بوشهر همزمان با هفته ملی جمعیت برگزار می‌شود.

برگزاری دومین همایش بین المللی تاریخ فرهنگ و تمدن خلیج فارس در دانشگاه خلیج فارس

دومین همایش بین المللی تاریخ، فرهنگ و تمدن خلیج فارس ۱۰ اردیبهشت به زبان های فارسی، انگلیسی و عربی برگزار در دانشگاه خلیج فارس برگزار می ‌شود.

مجلس ایرانشهر ( ۱۵ مین سالانه بهار تنگستان) در روستای گاهی برگزار می شود

برگزاری ۱۵ مین سالانه بهار تنگستان در روستای گاهی با حضور جمعی از مهمان های برجسته و فردوسی پژوهان در حالی رقم می خورد که سفیران و رایزنان کشورهای ازبکستان و تاجیکستان نیز در مجلس ایرانشهر شرکت می کنند.
نمایشگاه تخصصی ملی صنایع دریایی و دریانوردی در استان بوشهربرگزار می شود مدیرکل صنعت ،معدن وتجارت استان بوشهر گفت : اولین نمایشگاه تخصصی ملی صنایع دریایی و دریانوردی ایران درتاریخ 12 لغایت 15 دی ماه 1402 از ساعت 9 الی 12 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار می گردد.
طرح دستیار فناوری/ ثبت‌نام را از دست ندهید طرح دستیار فناوری با راهبری و هدایت دانشگاه و مرکز رشد و یا پارک علم و فناوری برنامه‌ریزی شده و در راستای بهبود توانمندی دانشجویان
جشنواره ملی شعر بهار نارنج یازدهمین دوره جشنواره ملی شعر "بهارنارنج" ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از سویدانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار می‌شود. آخرین مهلت ارسال آثار ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ می‌باشد.
سومین رویداد ملی آوای گاز خلیج فارس شرکت گاز استان بوشهر با توجه به مسئولیت اجتماعی خود در راستای ارتقا فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی و همچنین در راستای تعامل هر چه بیشتر با ذی‌نفعان خود، سومین رویداد ملی آوای گاز خلیج فارس را در پاییز و زمستان ۱۴۰۱ برگزار می کند.