آخرین اخبار


برگزاری ۱۵ مین سالانه بهار تنگستان در روستای گاهی با حضور جمعی از مهمان های برجسته و فردوسی پژوهان در حالی رقم می خورد که سفیران و رایزنان کشورهای ازبکستان و تاجیکستان نیز در مجلس ایرانشهر شرکت می کنند.

نمایشگاه تخصصی ملی صنایع دریایی و دریانوردی در استان بوشهربرگزار می شود

مدیرکل صنعت ،معدن وتجارت استان بوشهر گفت : اولین نمایشگاه تخصصی ملی صنایع دریایی و دریانوردی ایران درتاریخ 12 لغایت 15 دی ماه 1402 از ساعت 9 الی 12 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار می گردد.

طرح دستیار فناوری/ ثبت‌نام را از دست ندهید

طرح دستیار فناوری با راهبری و هدایت دانشگاه و مرکز رشد و یا پارک علم و فناوری برنامه‌ریزی شده و در راستای بهبود توانمندی دانشجویان
جشنواره ملی شعر بهار نارنج یازدهمین دوره جشنواره ملی شعر "بهارنارنج" ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از سویدانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار می‌شود. آخرین مهلت ارسال آثار ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ می‌باشد.
سومین رویداد ملی آوای گاز خلیج فارس شرکت گاز استان بوشهر با توجه به مسئولیت اجتماعی خود در راستای ارتقا فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی و همچنین در راستای تعامل هر چه بیشتر با ذی‌نفعان خود، سومین رویداد ملی آوای گاز خلیج فارس را در پاییز و زمستان ۱۴۰۱ برگزار می کند.
برگزاری اولین همایش پتروفن ویژه هفته پژوهش و نوآوری اولین همایش سه روزه ی پتروفن ویژه هفته پژوهش و نوآوری با حضور شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار می شود.
بیست‌و‌نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه برگزار می شود بیست و نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با موضوع «توسعه دانش‌بنیان صنعت بیمه» همزمان با سیزدهم آذر روز بیمه در سالن همایش های برج میلاد برگزار می شود.