آخرین اخبار


شرکت گاز استان بوشهر با توجه به مسئولیت اجتماعی خود در راستای ارتقا فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی و همچنین در راستای تعامل هر چه بیشتر با ذی‌نفعان خود، سومین رویداد ملی آوای گاز خلیج فارس را در پاییز و زمستان ۱۴۰۱ برگزار می کند.

برگزاری اولین همایش پتروفن ویژه هفته پژوهش و نوآوری

اولین همایش سه روزه ی پتروفن ویژه هفته پژوهش و نوآوری با حضور شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار می شود.

بیست‌و‌نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه برگزار می شود

بیست و نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با موضوع «توسعه دانش‌بنیان صنعت بیمه» همزمان با سیزدهم آذر روز بیمه در سالن همایش های برج میلاد برگزار می شود.
همایش اقتدار بسیجیان مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد با تقدیر مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از بسیجیان نمونه ، همایش اقتدار بسیجیان در بزرگترین مجتمع گازی کشور برگزار گردید
همایش مدیران مالی و بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در بوشهر برگزار می‌شود معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزاری همایش مدیران مالی و بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در این دانشگاه خبر داد.
سیزدهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران افتخار دارد سیزدهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران را در 19، 20 و 21 اردیبهشت ماه سال 1402 خورشیدی در دانشکده مهندسی عمران برگزار نماید. این کنگره که بزرگترین رویـداد علمی سالانـه مهندسی عمران در سطح کشور می‌‌بـاشد، در ادامه مجموعه کنگره هـای مـلّی و بین‌المللی است که تحت نظارت هیأت امناءِ متشکل از نمایندگان شانزده دانشگاه و پژوهشگاه برتر کشور به صورت سالیانه برگزار می‌شود. این گنگره بستری است برای ارایه آخرین دستاوردهای علمی و فناورانه متخصصان دانشگاهی و فعالان صنعت ساخت (شامل مشاوران، پیمانکاران و دیگر ارایه‌دهندگان خدمات مهندسی).
4th International Biennial Oil, Gas, and Petrochemical Conference|OGPC| چهارمین همایش بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی
بالا