آخرین اخبار
با حضور مسئولان؛ مدال آور مسابقات پاراآسیایی در منطقه شبانکاره تجلیل شد
مجید باقری مدال آور مسابقات پاراآسیایی از روستای ذکریایی بخش شبانکاره با حضور بخشدار و سایر مسئولان بخش تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، بخشدار شبانکاره جمعه شب در این مراسم ضمن تبریک کسب مدال این ورزشکار در بازی‌های پا را آسیایی هانگژو اظهار داشت: افتخارآفرینی فرزندان ایران در کشور چین مایه خوشحالی مردم شد و امیدواریم شاهد تداوم این موفقیت‌ها در مسابقات جهانی و بازی‌های پا را المپیک هم باشیم.

ابراهیم حسینی افزود: قهرمانان ما پرچم جمهوری ایران اسلامی را در میان چندین کشور به اهتزاز درآوردند و سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران در دهکده بازی‌های پا را آسیایی نواخته شد و مایه مباهات مردم شدند.

حسینی ابراز داشت: ورزشکاران سرمایه‌های اجتماعی کشور هستند که با کسب مقام‌های ارزشمند چه در داخل کشور و چه در بین سایر کشورها به عنوان الگوهای ایستادگی و امید در جامعه معرفی می‌شوند و نشاط را به مردم هدیه می‌دهند از این جهت کارشان بسیار ارزشمند است.

بخشدار شبانکاره در ادامه افزود: بخش شبانکاره از جهت داشتن استعدادهای درخشان ورزشی در استان سرآمد است و با توجه به این پتانسیل نیازمند توجه ویژه است و به داشتن چنین ورزشکاران و استعدادهایی که باعث افتخارآفرینی می‌شوند به خود می‌بالیم و امید است بتوانیم با ایجاد زیرساخت‌های لازم، پاسخگوی تلاش و کوششان باشیم.

در این دیدار ابراهیم حسینی بخشدار شبانکاره به همراه جهانبخش نیکو رئیس اداره ورزش و جوانان بخش شبانکاره و کورش مراد نژاد دهیار روستای ذکریایی از مدال آور پا را آسیایی بخش شبانکاره تقدیر کرد.

شایان ذکر است مجید باقری در رشته شطرنج صاحب عنوان نایب قهرمانی در این دوره از مسابقات شده است.

 
شناسه خبر : 12458
تاریخ : 1402/8/27 10:52:29
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/61151f
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 
برچسب ها #مسئولان #مسابقات #پاراآسیایی #شبانکاره #دریاکنار

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.