آخرین اخبار
در چندین بازی از اشتباهات داوری لطمه دیده ایم / از کمیته داوران تقاضا داریم در پنج هفته پایانی از داوران با تجربه استفاده کنند
حسن غریبی در گفتگویی اظهار داشت : از ابتدای رقابتها تاکنون در اکثر بازیها هم در بازیهای خانگی و چه خارج از خانه با مشکلات داوری روبرو بوده ایم که مهمترین آنها در بازی با نود ارومیه و متعاقب آن رای ناعادلانه ای که صادر شد که هنوز از آن اتفاقات در شوک هستیم و در هفته های اخير هم حواشی زیادی در بازی با فولاد نوین در اهواز داشتیم و آخرین شاهکار داوری ها در بازی مقابل شهرداری نوشهر رقم خورد دو پنالتی صددرصد ما را نگرفتند.

سرپرست تیم شاهین بندرعامری افزود:از ریاست کمیته داوران درخواست داریم در شرایط فعلی که بازی ها به ماراتن حساسی رسیده از داوران باتجربه ی لیگ برتری بهره ببردند تا حقی از تیمی ضایع نگردد و حضور برخی داوران کم تجربه شرایط هفته های پایانی را سخت تر خواهد کرد.

غریبی تصریح کرد : بهتر است داوران جوان در لیگ های پایه ای و دسته سه تجربه اندوزی کنند و زمانی که باتجربه و خبره شدند به لیگ های بالاتر فرا خوانده شوند.

غریبی در پایان گفت: شایسته است که در پنج هفته پایانی لیگ دو کمیته داوران در انتخاب داوران دقت بیشتری کند تاکنون حق تیم شاهین بندرعامری در چندین بازی ضایع شده 

و اگر این موارد همچنان ادامه داشته باشد نیاز به پیگیری در نهادهای نظارتی ضروری به نظر می رسد.

نویسنده خبر : آیدا عالی پور
شناسه خبر : 1911
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/OL6QF3
برچسب ها تیم شاهین بند عامری اشتباهات داوری نشریه دریاکنار

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا