گلچینی از فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی بوده که در توسعه آگاهی عمومی ایفای نقش می نمایند
اخبار فوری
آخرین اخبار
دکتر مصلح دانشگاه خلیج فارس را به نماد آموزش عالی جنوب کشور مبدل نمود و خاطره باج ندادنش به موسسه عمومی – غیردولتی در اذهان جوانان باقی می ماند
این مهم همواره در اذهان باقی می ماند که دکتر مصلح بعنوان ریاست دانشگاه خلیج فارس (نمادِ آموزش عالی استان)، نه تنها در مقابل این عمل ناشایست ایستادگی کرد بلکه تمام قد دست ایشان را برهمگان آشکار کرد.

به نام مقام متعال

قدردان بودن از مدیران آگاه و توانمند همواره بایستی سرلوحه امور قرار گیرد، چرا که این مهم سبب رشد جمعی می شود، دکتر مصلح؛ ریاست دانشگاه خلیج فارس علیرغم فعالیتهای ارزنده ای که در این چند ساله به مجموعه دانشگاهی استان و کشور ارائه داشتند، انسانی بود که در مقابل باج خواهی دیگر مجموعه ها سر تعظیم فرود نمی آورد.

باج خواهی بواقع شــکل بســیار مؤثر از اســتثمار اســت که دیگری را به طور مستقیم و یا غیرمســتقیم تهدید می کنند که اگر کاری را مطابق میل آنها انجام ندهند، تنبیه می شــوند. یا به عبارت ساده تر مورد اتهام قرار می گیرند.

در سالهای اخیر متنی را مطالعه می کردیم که نمادِ آموزش عالی استان بوشهر توسط یک موسسه آموزشی عمومی – غیردولتی  به چالش کشیده شده بود،

واقعیت ماجرا از این قرار بود که بعد از ابلاغ صورتجلسه ی تاسیس کارخانه نوآوری بوشهر از سوی استانداری بوشهر، مسئول موسسه آموزشی عمومی – غیردولتی مذکور طی تماسی با مدیر منطقه ویژه علم و فناوری استان بوشهر، این درخواست را مطرح کرده است که نام ما را در فراخوان در کنار نام آن دو دانشگاه مطرح قرار گیرد اما این درخواست از یک سو با توجه به مغایرت با صورتجلسه و از سوی دیگر با توجه به اینکه هیچ گونه توجیه منطقی و حرفه ای برای انجام آن وجود نداشت مورد پذیرش قرار نگرفت. این امر سبب اعتراض ایشان شد و سرانجام به تهیه و انتشار این گزارش از طرف ایشان از طریق خبرگزاری تحت مدیریت ایشان انجامید.

این مهم همواره در اذهان باقی می ماند که دکتر مصلح بعنوان ریاست دانشگاه خلیج فارس (نمادِ آمزش عالی استان)، نه تنها در مقابل این عمل ناشایست ایستادگی کرد بلکه تمام قد دست ایشان را برهمگان آشکار کرد.

 

مهران سلطانی نژاد

مدیرمسئول

شناسه خبر : 1242
تاریخ : 1400/10/22 11:08:25
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/MvFg6y
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
 

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.