گلچینی از فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی بوده که در توسعه آگاهی عمومی ایفای نقش می نمایند
اخبار فوری
آخرین اخبار
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به مناسبت روز ملی آمار و برنامه‌ریزی
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرارسیدن اول آبان ماه، روز ملی آمار و برنامه‌ریزی را به اعضا هیات علمی و همکاران این عرصه در دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام دکتر حسن ملکی‌زاده به این شرح است:
"بسمه‌تعالی
«آمار پایه و اساس همه برنامه‌ریزی‌هاست» (مقام معظم رهبری)
آمارهای دقیق و روزآمد یکی از مؤلفه‌های اصلی حرکت در مسیر توسعه است که در حوزه سلامت با توجه به گستردگی مؤلفه‌ها و شاخص‌های خدمات بهداشتی و درمانی دارای اهمیت ویژه‌ای است.
برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری و تخصیص منابع بدون ارائه استدلال‌ها و تحلیل‌های آماری ممکن نیست و این موضوع بیانگر اهمیت و رسالت این حوزه است.
در دنیای امروز حساسیت و ضرورت دسترسی به آمار و  اطلاعات برای خدمت‌رسانی بهتر در حوزه سلامت و توزیع عادلانه خدمت بیش از هر زمان دیگری موردتوجه است.
عزم جدی همکاران پرتلاشم در واحدهای آماری دانشگاه علوم پزشکی سراسر استان بوشهر در به ثمر رسیدن اهداف ترسیم‌شده حوزه آمار و برنامه‌ریزی نقش بسزایی در دستیابی به قله‌های موفقیت حوزه سلامت استان بوشهر دارد.
این‌جانب فرارسیدن روز ملی آمار و برنامه‌ریزی را به‌تمامی اعضا هیات علمی، کارکنان و کارمندان شاغل در مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه، گروه آمار زیستی و واحدهای تابعه، صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش بیش‌ازپیش شما شاهد ارتقاء نقش و جایگاه اساسی آمار و برنامه‌ریزی در مدیریت حوزه سلامت باشیم.

دکتر حسن ملکی‌زاده
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
اول آبان ماه ۱۴۰۲
شناسه خبر : 11940
تاریخ : 1402/8/2 06:53:28
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/0ylNBJ
نویسنده خبر :
X

🔶سعاد نصاری
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 گوینده 
🔹 مدیر امور تدوین و صدا

🔹 مدیر امور اداری مالی تعاونی مسکن مهر (شماره 2 استان بوشهر)
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

 
برچسب ها #پیام تبریک #روز ملی آمار و برنامه‌ریزی #دکتر حسن ملکی‌زاده

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.