آخرین اخبار
کمیته فرهنگی هیات‌‌ تکواندو استان بوشهر در جایگاه دوم کشور ایستاد.
رییس هیئت تکواندو استان بوشهر گفت: در ارزیابی صورت گرفته توسط فدراسیون تکواندو (براساس شاخص‌های مدنظر وزارت ورزش و جوانان) کمیته فرهنگی این هیات در رده دوم کشور ایستاد.

به گزارش نشریه دریاکنار و نقل از روابط عمومی هیئت تکواندو استان بوشهر، سید جلال سید مردانی در تشریح این خبر اظهار کرد: بر اساس ارزیابی انجام شده مازندران با 54 امتیاز، بوشهر  با 51 امتیاز، آذربایجان شرقی  با 49امتیاز، تهران با 45 امتیاز و زنجان و گلستان مشترک با 37 امتیاز به ترتیب در رده اول تا پنجم قرار گرفتند.

 

وی با تقدیر از مهدی ملاح زاده مدیر جوان و با درایت کمیته فرهنگی هیئت تکواندو استان بوشهر اظهار کرد: این موفقیت ارزشمند حاصل تلاش تمامی همکاران در هیئت تکواندو استان است که همواره برای ارتقاء و پیشرفت این رشته ورزشی به ویژه در حوزه فرهنگی تلاشی خستگی ناپذیر دارند.

 

سید مردانی ادامه داد : توجه به مقوله فرهنگ از اولویت های مهم هیئت تکواندو استان بوشهر است که در این راستا برنامه های متنوع در برنامه تقویمی هیئت گنجانده شده و به فراخور مناسبت‌های مختلف اجرایی می‌شود.

 

رئیس کمیته فرهنگی هیئت تکواندو استان بوشهر نیز گفت: کسب این عنوان ارزشمند در سطح ملی را حاصل تلاش مجموع تکواندو استان بوشهر می‌دانم که همواره در حوزه فرهنگی ایفای نقشی فعال دارند.

 

مهدی ملاح زاده افزود: این موفقیت رسالت کمیته فرهنگی هیئت تکواندو استان بوشهر را بیش از پیش سنگین کرده و باید همگان برای تداوم این مسیر اهتمام ویژه داشته باشیم.

 

وی افزود: کار تیمی و هماهنگ در سایه تعامل و همدلی رمز موفقیت مجموعه تکواندو استان بوشهر است و این رویه تاکنون منجر به کسب نتایج ارزشمندی در حوزه های مختلف شده است.

نویسنده خبر : آیدا عالی پور
شناسه خبر : 1836
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/ewC3ve
برچسب ها کمیته فرهنگی هیات تکواندو سید جلال مردانی نشریه دریاکنار

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا