آخرین اخبار
💢40هزارتن خرمای کشاورزان استان بوشهر جذب می‌شود
مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به ۴۰هزارتن خرمای فروخته نشده کشاورزان استان بوشهر گفت: مشکلی برای جذب خرمای کشاورزان استان بوشهر وجود ندارد.

عباس تابش ظهر امروز در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با بیان اینکه ترخیص کالاهای اساسی در گمرکات تسریع یافته است اظهار داشت: دغدغه‌ای که در گمرکات بوشهر اقدام به دریافت مابه‌التفاوت ارز از کالاهای نیمایی می‌شد مطرح و  بر اساس مصوبه تنظیم بازار ملی حل و فصل شد.

معاون وزیر صمت، با بیان اینکه با این مصوبه در رونق تخلیه برنج و کالاهای وارداتی در گمرکات استان بوشهر کمک می‌کند افزود: بر این مصوبه مدیرکل گمرکات استان بوشهر قول دادند که در حل  این معضل تجار تسریع شود.

مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به جوجه‌ریزی در استان بوشهر پرداخت و بیان کرد: با توجه به آمار جوجه‌ریزی بسیار خوب در استان بوشهر مقرر شد مازاد نیاز استان به دیگر استان‌ها برای تعدیل قیمت مرغ صادر شود که نقش مهمی در تنظیم بازار شب عید مردم دارد.

تابش با اشاره به ذخیره‌سازی میوه، شکر و دیگر کالاهای اساسی و محصولات پرمصرف در ایام عید نوروز تصریح کرد: هرگونه مشکلی در رابطه با کالاهای اساسی و نیازهای ایام عید و ماه مبارک رمضان در استان بوشهر وجود داشته باشد همکاری برای حل این مشکلات انجام می‌شود.

لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/mbfiWG
بالا