آخرین اخبار
استقبال مغولستان برای استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی سازمان ملی استاندارد ایران
دكتر مهدی اسلام پناه، رييس سازمان ملي استاندارد ایران در دیدار با بیلگون بولدباتار، رئیس استاندارد مغولستان، ایجاد ظرفيت هاي مشترك همكاري ميان دو كشور را مورد تاکید قرار داد.

رييس سازمان ملي استاندارد ايران در این دیدار با اشاره به توانمندي هاي كشورمان در حوزه های استانداردسازی، ارزیابی انطباق، اندازه شناسی، همچنین ظرفیتهای علمی و پژوهشی، برای انتقال تجربيات علمی و فنی سازمان ملی استاندارد ایران به مغولستان از طریق امضاي تفاهمنامه همکاری برای انتقال دانش فني وتوسعه همکاریهای دوجانبه استقبال كرد.

دکتر اسلام پناه در این دیدار که در حاشیه اجلاس رؤسای سازمانهای استاندارد آسیا و اقیانوسیه در کوالالامپور انجام شد، ابراز اميدواري كرد: این دیدار، موجب تقويت و افزايش همکاریهای فنی ميان دو كشور باشَد.

بیلگون نيز به بیان ظرفيت ها و نيازهاي حوزه استاندارد در كشور مغولستان پرداخت و از انتقال تجربیات و دانش فنی سازمان ملی استاندارد ایران به آن کشور و نیز همکاریهای دو سازمان در زمینه نشان حلال استقبال كرد.

پیش از این دیدار هیچگونه همکاری بین دو سازمان استاندارد وجود نداشت.

شناسه خبر : 6232
تاریخ : 1401/12/24 10:04:36
لینک خبر :  https://daryaaknar.ir/sl/1x5vDB
نویسنده خبر :
X

🔶سهیلا سلطانی
🔹 روزنامه نگار | مدرس
🔹 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  دانشگاه هرمزگان
🔹 لیسانس اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
🔹 سردبیر  دریاکنار
🔹 کاندیدای ششمین دوره شورای شهر بوشهر
🔹 عضو صندوق هنر وزارت ارشاد
🔹 عضو هیات موسس انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران استان بوشهر

برچسب ها #استاندارد ایران #رييس سازمان ملي استاندارد #رئیس استاندارد مغولستان #همكاري ميان دو كشور #نشریه دریاکنار

اخبار مرتبط

نظرات

0
دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد. پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بالا